Urodziny Natalii z programu Rolnik szuka żony

i

Autor: Instagram/ninka3851 Od lewej: Waldemar, Natalia i Adam z programu "Rolnik szuka żony".

Skandal!

Awantura z udziałem uczestnika programu "Rolnik szuka żony". Ochroniarze użyli gazu, przyjechała karetka!

2024-04-19 10:27

Do awantury doszło w jednym z warszawskich klubów, w trakcie urodzinowej imprezy Natalii Kwaśniewskiej, uczestniczki popularnego programu "Rolnik szuka żony". Interweniowała ochrona!

Natalia Kwaśniewska, która brała udział w programie "Rolnik szuka żony", w jednym z warszawskich klubów organizowała imprezę z okazji swoich urodzin. Jak donosi portal Onet, w zabawie miały też uczestniczyć inne osoby, niegdyś startujące w tym programie, m.in. Waldemar, Adam Kraśko i Mateusz Budych. Do środka próbował dostać się także Kuba Korbi. Niestety, nie udało mu się dołączyć do grupy.

- Ochroniarze nie chcieli go wpuścić, bo padły w ich stronę niecenzuralne słowa. Zablokowali mu wejście i użyli gazu - mówi anonimowa informatorka portalu Show News. Na miejsce wezwano karetkę, bo mężczyzna miał problem z oczami.

Kordi ostatecznie do klubu nie wszedł, na znak solidarności z nim imprezę opuścił natomiast Waldemar. Nie wiadomo, czy panowie dalej kontynuowali zabawę. Niestety, powodów do radości nie miała sama solenizantka Natalia, bo jej urodzinowe party zakończyło się w atmosferze skandalu.

QUIZ. "Chłopaki do wzięcia" bez tajemnic! Jak dobrze znacie program i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 8
Jak ma imię partnerka Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego, również biorąca udział w programie?