Piotr Rubik wystąpi na Kadzielni w Kielcach. Zaśpiewa najpiękniejsze piosenki o miłości

i

Autor: Facebook/Piotr Rubik, archiwum artysty

Impreza

Piotr Rubik wystąpi na Kadzielni w Kielcach. Zaśpiewa najpiękniejsze piosenki o miłości. Razem z nim zagrają inni artyści

2024-06-06 8:56

Słynny polski artysta Piotr Rubik wystąpi w Amfiteatrze na Kadzielni w Kielcach. Jego koncert pod tytułem "Nie mówią, że to nie jest miłość" odbędzie się w sobotę 8 czerwca.

- Koncert Piotra Rubika „Niech mówią że to nie jest miłość” - najpiękniejsze piosenki o miłości - to trzeba usłyszeć na żywo! Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie! - zachęcają organizatorzy koncertu - Your Events Art i Piotr Rubik - w wydarzeniu na Facebooku.

Piosenki o miłości na Kadzielni w Kielcach

Piotr Rubik wraz Dolnośląską Orkiestrą Symfoniczną Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławskim Chórem Akademickim pod dyrekcją Alana Urbanka oraz znakomitymi solistami - Martą Moszczyńską, Marcinem Januszkiewiczem, Agnieszką Przekupień i Michałem Gaszem tym razem zagrają i zaśpiewają najpiękniejsze piosenki o miłości.

To wyjątkowe muzyczne wydarzenia, którego nie można przegapić. Podczas koncertu usłyszycie Państwo największe dzieła Piotra Rubika jak „Niech mówią że to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie”, „Nie wstydź się mówić, że kochasz” i wiele, wiele innych wspaniałych piosenek.

Piotr Rubik - muzyk, juror, osobowość telewizyjna

Kompozytor jest laureatem wielu nagród, m.in. pierwszego miejsca na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2005 roku, Super Jedynka za płytę roku oraz Super Super Jedynka dla najpopularniejszego wykonawcy w 2006r, Wiktor 2006, Telekamera 2007, 1 miejsce na festiwalu Top Trendy w 2007r (kolejne statuetki Top Trendy otrzymał też za 2008 i 2009 rok), Teraz Polska 2007, Róże Gali 2007.

Piotr Rubik udziela się również w popularnych programach telewizyjnych. Wraz ze swoją drużyną „Klika Rubika” wygrał pierwszą, polską edycję programu „Mali Giganci”, a obecnie zasiada w fotelu jurora w nowym show „Aplauz, aplauz”.

Koncert Piotra Rubika i pozostałych artystów na Kadzielni rozpocznie się o godzinie 20.30. Bilety można kupić za pośrednictwem stron internetowych www.artbilet.pl oraz www.ebilet.pl.

QUIZ. Anita Lipnicka od 30 lat na scenie. Jak dobrze znasz jej piosenki i repertuar Varius Manx?

Pytanie 1 z 10
W którym mieście urodziła się Anita Lipnicka?