PKO BP Ekstraklasa. Kibice na meczu Korony Kielce z Górnikiem Zabrze. Zobacz galerię zdjęć

2023-08-12 19:49

W meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze Korony Kielce przegrali z Górnikiem Zabrze 0:1 (0:0). Na stadionie Suzuki Arena zasiadło 11 828 kibiców.

Kibice "żółto-czerwonych" liczyli na pierwsze zwycięstwo Korony w tym sezonie. Niestety, nie było im dane cieszyć się choćby z jednego punktu. Do 90 minuty spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis, ale wtedy decydującą akcję meczu przeprowadzili "górnicy". Na listę strzelców wpisał się Rafał Janicki. Fani kielczan opuszczali Suzuki Arenę w minorowych nastrojach, radowała się za to kilkusetosobowa grupa kibiców Górnika.

Relację z meczu Korony Kielce z Górnikiem Zabrze przeczytacie tutaj: PKO BP Ekstraklasa. Nieskuteczna Korona Kielce przegrała z Górnikiem Zabrze. Kielczanie wciąż bez zwycięstwa

Poniżej galeria zdjęć z meczu.

Kibice "żółto-czerwonych" znów stanęli na wysokości zadania. W przerwie wzięli udział w akcji "Dorzuć misie". Na murawę z trybun posypały się pluszaki. Za każdego z nich Fundacja STS zapłaci 5 złotych, zaś dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego Leosia Kotarzewskiego, synka Jakuba, wychowanka Korony Kielce.

Korona Kielce - Górnik Zabrze. Akcja Dorzuć misia

Autor: Piotr Stańczak W przerwie meczu kibice rzucili na murawę pluszaki. Dochód z ich sprzedaży zasili konto chorego Leosia Kotarzewskiego.
Świętokrzyskie. Doping kibiców Korony Kielce i akcja "Dorzuć misia" podczas meczu z Górnikiem