Wideo, galeria zdjęć

Studniówka 2024 Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach. Szalony bal maturzystów

2024-01-27 12:29

Około trzysta osób uczestniczyło w studniówce Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach. Bal maturalny odbył się w piątek 26 stycznia w Hotelu Binkowski. Zobacz wideo i zdjęcia.

Maturzyści mają przed sobą bardzo intensywny okres. Egzaminy zawodowe, w niedalekiej perspektywie także matura. Młodzież z Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach w tę jedną noc mogła jednak, choć na chwilę, zapomnieć o nich i oddać się szalonej zabawie. W piątek w "Binkowskim" bawili się uczniowie siedmiu klas ze swoimi osobami towarzyszącymi. Młodzi panowie prezentowali się bardzo dostojnie w garniturach i marynarkach, ich partnerki wyglądały zjawiskowo w różnorodnych kreacjach.

Piękny polonez i podziękowania

Studniówka rozpoczęła się o godzinie 19, tradycyjnie od poloneza. Potem przyszła kolej na przemówienia. Przedstawiciele uczniów podziękowali dyrekcji "elektryka" oraz swoich wychowawcom, w imieniu rodziców uczyniła to Monika Wartocha. Wyraziła wdzięczność nauczycielom za cierpliwość, czas, jaki poświęcili młodzieży.

- My, rodzice, dziękujemy za pasję i zaangażowanie, z jakimi prowadzicie zajęcia. Dziękujemy za wsparcie i motywację, które dajecie uczniom na każdym etapie nauki - podkreślała Wartocha.

Dyrektor: to niepowtarzalna chwila

Studniówkę uroczyście otworzył dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych Władysław Zaucha.

- Sto dni dzieli was od egzaminu maturalnego. Od wielu lat kolejne pokolenia młodzieży świętują nadal to wydarzenie podczas balów studniówkowych. Ten czas należy do was. Bawcie się i cieszcie, bo jest to niepowtarzalna chwila, którą będziecie wspominać w dorosłym życiu. Życzymy wszystkim, abyście zdali maturę z jak najlepszymi wynikami, żeby spełniały się wasze plany i marzenia - podkreślał dyrektor Zaucha.

Po części oficjalnej opadły emocje i młodzież mogła oddać się szalonej, wielogodzinnej zabawie.

Czytaj również:

Studniówkowa moda 2024 w Kielcach i Świętokrzyskiem - zobacz galerię zdjęć.