Święto motoryzacji w Kielcach z atrakcjami. W Targach Kielce odbędzie się Festiwal Tuningu MUBI DUB IT

i

Autor: Piotr Stańczak Festiwal MUBI DUB IT powróci do Targów Kielce już 22-23 czerwca 2024 roku.

Zapowiedź

Święto motoryzacji w Kielcach z atrakcjami. W Targach Kielce odbędzie się Festiwal Tuningu Mubi Dub It

2024-06-21 7:52

W weekend 22 i 23 czerwca Kielce staną się europejską stolicą motoryzacji. Wszystko to w ramach imprezy Mubi Dub It. Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Robert Michalski i Adam Kornacki, prowadzący programy motoryzacyjne w TVN Turbo oraz Karol Jagoda, znany jako Jagodowy TV, i twórcy kanału Terenwizja to tylko część gości specjalnych.

Tegoroczna odsłona wielkiego święta motoryzacji zapowiada się naprawdę imponująco. We wszystkich halach Targów Kielce pojawi się ponad pół tysiąca samochodów o łącznej wartości kilkudziesięciu milionów złotych. Nie zabraknie najlepszych projektów tuningowych, klasyków, aut terenowych, supercarów, strefy „Maluchów” Fiatów 126p, zawodów car audio, strefy autodetailingu oraz Drift Taxi.

Mubi Dub It Tuning Festival potrwa od soboty 22 do niedzieli 23 czerwca w godzinach 10:00-17:00 w Targach Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Unikatowe auta w Kielcach!

W tym roku do Kielc przyjedzie cała plejada dziennikarzy i prezenterów motoryzacyjnych, którzy przez dwa dni nie tylko spotkają się z miłośnikami „czterech kółek”, by porozmawiać o swojej pasji, ale zaprezentują własne projekty i prywatne samochody.

Ambasadorami tegorocznej edycji Mubi Dub It są: Grzegorz Duda, Patryk Mikiciuk i Robert Michalski, prowadzący programy motoryzacyjne w stacji TVN Turbo, która jest patronem telewizyjnym wydarzenia. Pierwszy z nich przyjedzie do Kielc z dwoma autorskimi projektami, w tym jednym, który widzowie śledzić mogli w programie „Duda kontra Szafrański”.

Motoryzacyjne premiery w Targach Kielce

– Będzie to prawdziwa premiera na żywo, bo do tej pory auto można było zobaczyć tylko w programie telewizyjnym – mówi jego konstruktor Grzegorz Duda. Ciekawe egzemplarze pokażą też Patryk Mikiciuk, prowadzący „Automaniaka” i Robert Michalski, twórca marki Stradale Classics, znany z programu „Zawodowi handlarze”.

Do Kielc zawitają także związani ze stacją TVN Turbo Krystian Plato, który będzie prowadzącym giełdę klasyków oraz Adam Kornacki ambasador firmy Rotinger polskiego producenta tarcz oraz bębnów hamulcowych tuningowych i sportowych, która także będzie obecna na festiwalu. Z własnym projektem przyjedzie też popularny youtuber Karol Jagoda z kanału Jagodowy TV. Auta offroadowe pokażą natomiast twórcy kanału Terenwizja: Adam Kwiatek, Paweł Gołąb i Patryk Piątek.

Wszystkich gości specjalnych można będzie spotkać w specjalnej strefie wraz ze swoimi autami oraz na scenie, gdzie dzielić się będą historiami związanymi z ich zainteresowaniem motoryzacją.

Bilety na Mubi Dub It w Kielcach

Mubi Dub It Tuning Festival odbędzie się w weekend 22-23 czerwca (sobota, niedziela) w Targach Kielce przy ul. Zakładowej 1. Bilety online dostępne są do piątku, 21 czerwca do godziny 14:00 na stronie www.targikielce.pl/dub-it oraz na miejscu w dniach wydarzenia. Dzieci do lat 14 mają bezpłatny wstęp. 

Zobacz, jak bawili się uczestnicy MUBI DUB IT w Targach Kielce w 2023 roku.

Świętokrzyskie. MUBI DUB IT Tuning Festival w Targach Kielce