policja chelmno

i

Autor: Pixabay Policja w Chełmnie

Wydział Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym szuka świadków wypadku na trasie S7 w Szewcach

2023-08-28 13:14

Wydział Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Kielcach prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego 27 sierpnia 2023 roku ok. godziny 19:20 na trasie S7 w Szewcach na pasie w kierunku Warszawy, gdzie doszło do zderzenia citroena z fiatem.

W niedzielę na odcinku drogi S7, gdzie miał miejsce zator spowodowany opisywanym zdarzeniem drogowym, doszło do karygodnego zachowania zmotoryzowanych. Niecierpliwi kierowcy z premedytacją łamali przepisy ruchu drogowego decydując się na zawrócenie i jazdę w kierunku przeciwnym do obowiązującego.

Szaleńcza jazda kierowcy audi po S7

Osoby, które były świadkami opisywanego wypadku drogowego i jazdy korytarzem życia w kierunku przeciwnym do obowiązującego lub zarejestrowały przedmiotowe zdarzenia np. za pomocą telefonu lub kamerki samochodowej, proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przy ul. Kołłątaja 4 osobiście lub kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 - 15:00 pod nr telefonu 47 802 3720 albo tel. 112, który jest czynny całą dobę.

info: mł. asp. Małgorzata Perkowska-KiepasOficer prasowy KMP w Kielcach