Kielecka Gala Disco Polo 2022

i

Autor: Top Media Kielce

Zbliża się Kielecka Gala Disco Polo 2022

2022-06-09 8:27

Już 24 czerwca amfiteatr Kadzielnia w Kielcach odwiedzą największe gwiazdy muzyki disco polo. Świetną zabawę napędzać będą zespoły takie jak Boys, Daj to głośniej i Zenon Martyniuk & Band oraz wielu, wielu innych. To będzie gratka dla wszystkich fanów tańca i dobrej zabawy. Organizatorzy zapewniają wysoki poziom imprezy.

Wystąpić mają same gwiazdy. Na deskach Amfiteatru zagościć ma "Daj to głośniej". Zespół w 2019 r. zbombardował listy przebojów swoimi utworami i ogłoszony został największym debiutem roku. Imprezę napędzać będzie również skład Milano, działający od 1993 r., czy solista Czaro, z Ostrowca Świętokrzyskiego, autor hitów "Ogień i woda" oraz "Cała prawda o kobietach".

Damską stronę artystów uzupełniają dwa zespoły Top Girls i Szpilki, można śmiało rzec, czołówka muzyki disco polo. To autorki piosenek "Było minęło" czy "Zaczaruję".

Mieszanka nowoczesnej odsłony disco polo, z klasykami gatunku, a to wszystko w Amfiteatrze Kadzielnia. 24 czerwca 2022 rok, bilety dostępne są na kupbilecik.pl. Patronem gali jest Radio Supernova.