Grzegorz Turnau wystąpi w Kielcach 7 maja

i

Autor: Prom-Art Kielce

"Znów wędrujemy Live". Koncert Grzegorza Turnaua w Kielcach

2022-04-21 9:26

Z pewnością znacie takie przeboje jak "Bracka", "Cichosza" czy "Liryka liryka". Możecie się ich spodziewać podczas koncertu Grzegorza Turnaua. Ten znany autor poezji śpiewanej wystąpi w Kieleckim Centrum Kultury już 7 maja. Będzie to muzyczne spotkanie w ramach trasy koncertowej "Znów wędrujemy Live".

Koncert "Znów wędrujemy Live" to podróż szlakiem wszystkich albumów Grzegorza Turnaua, któremu towarzyszą od lat znakomici, wędrowni muzycy sesyjni. Można liczyć na niezapowiedzianych gości i nowe piosenki. Istotna jest jednak przede wszystkim okazja do spotkania z wokalistą, kompozytorem i pianistą — Grzegorzem Turnauem w jego, być może, najwyższej życiowej formie.

Podczas trasy koncertowej artysta odwiedzi największe sale w Polsce. W Kielcach, a dokładnie w Kieleckim Centrum Kultury, pojawi się 7 maja. Grzegorz Turnau zaśpiewa piosenki zarówno z ostatniej płyty pt. "Bedford School", jak również nowości i stare, niezapomniane piosenki ze swojego repertuaru.

Przypomnijmy, że Grzegorz Turnau jest laureatem wielu nagród, m.in. dziewięciu Fryderyków, dwóch Wiktorów, Grand Prix Festiwalu w Opolu. Otrzymał też medal Gloria Artis i Złoty Krzyż Zasługi.

Koncert artysty poleca radio SuperNova.

Ogród Botaniczny w Kielcach budzi się do życia

Co to za piosenka? Rozpoznaj piosenki po emotkach!

Pytanie 1 z 10
Jaki tytuł ma ta piosenka?
Jaka to piosenka?