Best Hit's Festiwal na Kadzielni w Kielcach. Bilety na koncert już w sprzedaży

i

Autor: Facebook/Tribbs Tribbs będzie jednym z muzyków, którzy wystąpią 29 czerwca na kieleckiej Kadzielni.

Zapowiedź

Best Hit's Festiwal na Kadzielni w Kielcach! Bilety na koncert już w sprzedaży

2024-06-12 8:41

W sobotę 29 czerwca odbędzie się Best Hit's Festiwal, muzycy wystąpią w Amfiteatrze na Kadzielni w Kielcach. Już można kupować bilety!

Koncert Best Hit's Festiwal na Kadzielni odbędzie się 29 czerwca, początek o godzinie 20.00. Całe wydarzenie poprowadzi Krzysztof KASA Kasowski, muzyk pochodzący z Kielc, który swoim humorem i charyzmą wprowadzi na Kadzielni niezapomnianą atmosferę.

Best Hit's Festiwal na Kadzielni. Kto wystąpi?

Wystąpią:

  • Tribbs - zdobył serca fanów swoją energetyczną muzyką i charyzmatycznymi występami. Jego dynamiczne utwory i chwytliwe melodie gwarantują niezapomniany koncert, który porwie do tańca każdego uczestnika festiwalu!
  • Vixen - polski raper, którego utwory są znane z oryginalnych tekstów i charakterystycznego stylu. Jego występ na pewno będzie pełen dynamiki i emocji, które poruszą publiczność.
  • Antony Esca - artysta z ogromną pasją do muzyki, który podbija serca publiczności swoimi emocjonalnymi wykonaniami i tekstami, które trafiają prosto do duszy.
  • Tony Melony - pełen talentu producent muzyczny, który swoimi nowatorskimi dźwiękami i kreatywnością zaskarbi sobie uznanie wśród fanów muzyki elektronicznej. Jego występ na Best Hit's Festiwalu będzie nie tylko okazją do posłuchania świetnej muzyki, ale także do odkrycia nowych brzmień.
  • Smolasty - przechodził w swoim życiu przez wiele etapów. Każdy z nich kończył się następującym wnioskiem - muzyka jest najważniejsza. To artysta, którego utwory cieszą się dużą popularnością. jeśli chodzi o polską scenę muzyczną ma na koncie kilka utworów, które podbiły radiowe listy hitów.

Bilety na Best Hit's Festiwal

Bilety na Best Hit's Festiwal są już w sprzedaży! Można je kupować za pośrednictwem strony internetowej ebilet.pl. Ich cena, w zależności od miejsca, wynosi od 63,99 do 213 złotych.

Amfiteatr w Kadzielni będzie świadkiem muzycznej rozkoszy podczas Best Hit’s Festiwalu! To wydarzenie, które wypełni serca miłośników muzyki największymi przebojami. Patronem medialny nad imprezą objęły redakcje Radia ESKA, Radia ESKA 2 oraz serwisu internetowego www.kielce.eska.pl.

Best Hit's Festiwal na Kadzielni w Kielcach! Bilety na koncert już w sprzedaży (2)

i

Autor: Materiały prasowe organizatora
Świętokrzyskie. Juwenalia 2024 w Kielcach, studenci przejęli władzę w mieście