Galeria zdjęć

Małgorzata Główka z Kielc poprowadzi TOP Festiwal Lata 90-te na Kadzielni. To wokalistka zespołu CamaSutra

2024-06-27 9:37

W niedzielę 30 czerwca na kieleckiej Kadzielni odbędzie się TOP Festiwal Lata 90-te. Wystąpią gwiazdy muzyki eurodance. Imprezę poprowadzi kielczanka Małgorzata Główka, wokalistka popularnego zespołu CamaSutra.

TOP Festiwal Lata 90-te Kiece. Kto wystąpi?

TOP Festiwal Lata 90-te zgromadzi gwiazdy muzyki tanecznej sprzed lat. Będą to:

  • Captain Jack
  • Fun Factory
  • Mister President

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 w Amfiteatrze Kadzielnia przy ulicy Legionów w Kielcach. Zapowiedź imprezy znajdziecie tutaj: TOP Festiwal Lata 90 na Kadzielni w Kielcach. Wśród gwiazd Fun Factory, Captain Jack oraz Mr President! Zobacz wideo

Magiczny wieczór z wokalistką CamaSutry

Festiwal z gwiazdami eurodance poprowadzi Małgorzata Główka, gwiazda discopolowego zespołu CamaSutra, która pochodzi z Kielc.

- Jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni, że na naszym festiwalu będziemy mieli okazję gościć wyjątkową artystkę w roli prowadzącej - Małgorzatę Główkę, wokalistkę zespołu CamaSutra! Jej niezwykły talent, charyzma i energia z pewnością sprawią, że ten wieczór będzie jeszcze bardziej magiczny i niezapomniany! - piszą organizatorzy z Agencji Muzyczno-Artystycznej "For YOU Kamida".

Kim jest Małgorzata Główka?

Małgorzata Główka, zjawiskowa blondynka o charakterystycznym głosie, ma 31 lat, pochodzi z Kielc. Jest absolwentką tamtejszej Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. To wokalistka zespołu discopolowego Camasutra, z którym wylansowała takie znane przeboje jak: "Porwij mnie", "Jesteś ideałem", "Tego chcesz", "Grzeszne myśli", "Będę tylko twoja" i wiele innych. Ukończyła studia licencjackie z ekonomii oraz magisterskie z zarządzania na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Co wiemy o jej życiu prywatnym? Małgorzata Główka w 2015 roku poślubiła Mateusza Grabdę, trenera siatkówki. Mają dwoje dzieci, pięcioletnie bliźniaki - córeczkę Zosię i synka Stasia.

Wokalistka zespołu Camasutra jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej zdjęcia możecie zobaczyć w galerii powyżej.

Polskie hity dyskotek lat 90. i początku XXI wieku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Który muzyk jest wykonawcą piosenki "Love song for Halina"?