Szok w Skarżysku. Kobieta została zamknięta w markecie! Spędziła tam całą noc. Jak doszło do zdarzenia?

i

Autor: Piotr Stańczak Do zdarzenia doszło w sklepie Castorama w Skarżysku-Kamiennej.

Bulwersujące!

Szok w Skarżysku. Kobieta została zamknięta w markecie! Spędziła tam całą noc. Jak doszło do zdarzenia?

2024-03-26 7:43

Do nietypowego, acz szokującego zdarzenia doszło w markecie budowlanym Castorama w Skarżysku-Kamiennej. Kobieta spędziła całą noc w sklepie! Jak w ogóle do tego doszło?

Zdarzenie miało miejsce z 21 na 22 marca w Castoramie przy ulicy Piłsudskiego 2 w Skarżysku-Kamiennej (świętokrzyskie). Sklep znajduje się przy dawnej trasie krajowej numer 7, blisko obecnej ekspresówki. 

Kobieta zamknięta w sklepie!

Jak podaje facebookowa strona Świętokrzyskie24.eu, powołując się na informacje swojego czytelnika, 21 marca, przed godz. 21.00 starsza kobieta weszła do łazienki "za potrzebą". - Pracownicy i ochrona zamknęli market nie sprawdzając czy ktoś może jest w łazience. W zamkniętym sklepie spędziła całą noc. Dopiero rano otwierający MARKET dyżurny napotkał w WC w/w kobietę - podaje portal (pisownia oryginalna).

Pojawiły się pytania o ochronę, czy nie jest odpowiedzialna za sprawdzanie pomieszczeń przed zamknięciem marketu. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

Castorama wyjaśnia sytuację

O całe zdarzenie serwis kielce.eska.pl zapytał w biurze sieci Castorama, skontaktowaliśmy się także telefonicznie z marketem przy Piłsudskiego w Skarżysku.

- Rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce. Niemniej jednak chcielibyśmy zapewnić, że podjęliśmy odpowiednie kroki mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia - wyjaśnia Jadwiga Deręgowska z biura prasowego Castorama Polska. 

Będzie zadośćuczynienie?

Więcej informacji o tym, jak doszło do całej sytuacji, sieć nie podaje. Czy planuje jakieś zadośćuczynienie wobec klientki, która całą noc spędziła w markecie? Tego nie wiemy, nieoficjalnie - co podaje Świętokrzyskie24 - sieć chce załatwić sprawę polubownie, oferując kobiecie bon towarowy.

Świętokrzyskie. Protest rolników w Kielcach. Zablokowali Aleję IX Wieków