Te branże podkradają sobie pracowników. Można sporo zarobić! Nawet 30 zł za godzinę

2021-08-09 8:25

Pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na rynek pracy. Niektóre branże wręcz desperacko poszukują pracowników. Ci, którzy zdecydują się podjąć tam zatrudnienie, mogą liczyć na spore zarobki! Nawet 30 złotych za godzinę! O jakie branże chodzi? Sprawdźcie w naszym materiale.

Szukasz pracy? W tych miejscach sporo zarobisz

Po pandemii koronawirusa gospodarka powoli znów się rozpędza. Okazuje się jednak, że coraz więcej branż narzeka na brak rąk do pracy. Chodzi tu zarówno o prace sezonowe, jak i te długoterminowe. Co więcej, jak podaje portal dlahandlu.pl, zdarza się, że niektóre miejsca wręcz podkradają sobie pracowników.

Pracownik sezonowy może w tej chwili zarobić więcej niż przed pandemią. To zaskakujące biorąc pod uwagę, że sektory, które dzisiaj gorączkowo rekrutują, jeszcze dwa miesiące temu objęte były lockdownem. (...) Dostaliśmy także sygnały, że proponuje się pracownikowi bardzo konkurencyjną stawkę plus 500 złotych premii „za transfer”. To dowody tego, że pracodawcy są bardzo zdeterminowani, by rekrutować pracowników i obsłużyć ten sezon wakacyjny tak dobrze, jak tylko się da – przyznaje Siedziniewska-Brzeźniak, z którą rozmawiał portal.

Stawki są naprawdę dobre! Można zarobić nawet 30 złotych na godzinę! O które branże dokładnie chodzi? Gdzie szukać teraz pracy? Sprawdźcie w naszej galerii.

Ukradł komputery w sklepie
Sonda
Mieszkasz "na swoim", czy wynajmujesz?