Best Hit's Festiwal na Kadzielni w Kielcach odwołany

i

Autor: Piotr Stańczak/zdjęcie ilustracyjne

Ważne!

Best Hit's Festiwal na Kadzielni w Kielcach odwołany! Oświadczenie organizatora

2024-06-25 12:30

W sobotę 29 czerwca miał odbyć się Best Hit's Festiwal w Amfiteatrze na Kadzielni w Kielcach. Impreza nie dojdzie jednak do skutku, organizator wydał w tej sprawie oświadczenie.

Gwiazdami koncertu Best Hit's Festiwal na Kadzielni mieli być: Tribbs, Vixen, Antony Esca, Tony Melony oraz Smolasty. Imprezę jednak odwołano, otrzymaliśmy w tej sprawie oświadczenie od organizatora - firmy No1 eventy. Jak wyjaśnia, musiał odwołać koncert z przyczyn niezależnych od siebie. 

- Chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną wdzięczność wszystkim, którzy okazywali wsparcie i zainteresowanie naszym wydarzeniem. Informujemy również, że wszyscy, którzy zakupili bilety, otrzymają pełny zwrot kosztów. Każda bileteria (...) będzie kontaktować się z nabywcami w celu przeprowadzenia procedury zwrotu. Prosimy o cierpliwość i zapewniamy, że wszystkie zwroty zostaną zrealizowane jak najszybciej. Wierzymy, że w przyszłości będziemy mogli spotkać się na innych wydarzeniach. Dołożymy wszelkich starań, aby wrócić do Was z podwójną siłą - czytamy w oświadczeniu firmy No1 eventy.

Świętokrzyskie. Juwenalia 2024 w Kielcach, studenci przejęli władzę w mieście