Cytologia

i

Autor: ŚCO

Biała sobota na dobry początek - czyli darmowe badania dla kobiet w Kielcach

2023-01-12 18:37

Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza 14 stycznia w godzinach 9.00 do 14.00 na „Białą sobotę na dobry początek”. Badania będzie można wykonać za darmo. Ważne, by wcześniej się zarejestrować.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii namawia na darmową profilaktykę Panie, które będą mogły wykonać mammografię i cytologię. Centrum chce by życzenia przy stole wigilijnym i w Nowym Roku na temat zdrowia zamieniły się w czyny i zaprasza zainteresowanych w najbliższą sobotę.

Będzie możliwość wykonania mammografii. To badanie jest skierowane do pań między 50, a 69 rokiem życia. Zachęcamy do rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 607  77 88 88. Drugie badanie, to jest cytologia. Będzie można wykonać dwa badania podczas jednej wizyty, czyli cytologię konwencjonalną i cytologię na podłożu płynnym. Rejestracja na cytologię pod numerem telefonu 609 99 00 33 - mówi Izabela Opalińska, z ŚCO.

Kiedyś kochały się w nich wszystkie nastolatki. Wokaliści, którzy odeszli w cień

Zacznijmy ten nowy rok zdrowo z dobrym, mocnym postanowieniem, że w tym roku robię wszystkie badania profilaktyczne i wreszcie zaczynam o siebie dbać - dodała rzecznik ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.