Sklep Żabka

i

Autor: Materiały prasowe Żabki

Ważne!

Sklepy Żabka w Boże Ciało. Sprawdź jak pracują 8 czerwca 2023 roku

2023-06-06 8:11

Boże Ciało to święto, dzień wolny od pracy i także większość sklepów zostanie wówczas zamknięta. Pracują natomiast te z sieci Żabka. Podajemy na jakich zasadach.

W Boże Ciało 8 czerwca obowiązują takie same zasady działalności, jak w niedziele objęte ograniczeniami handlu. Wtedy to sklepy mogą być otwarte, jeśli za ladą stoją ich właściciele. Pracują też stacje paliw. Sklepy innych sieci będą wówczas nieczynne, z pewnymi wyjątkami. Na zakupy zapraszają bowiem Zabki, na jakich zasadach będą pracowały?

Sklepy Żabka w Boże Ciało. Jak pracują?

- Większość sklepów Żabka pracuje w dni objęte ograniczeniami, korzystając z wyłączenia dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż osobiście i na własny rachunek. Decyzję o otwarciu sklepu podejmą sami franczyzobiorcy, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach i w aplikacji Żappka. Także na stronie www.zabka.pl będzie można sprawdzić, czy dany sklep będzie otwarty - podaje biuro prasowe Żabki. 

Takie same ograniczenia w handlu jak w Boże Ciało będą obowiązywały w niedzielę 11 czerwca. W piątek oraz sobotę (9-10.06) sklepy Żabka będą czynne w godzinach między 6:00 a 23:00.

Świętokrzyskie. Na planie filmu "Sami swoi. Początek" w Muzeum Wsi Kieleckiej