Agnieszka Podlodowska z Konsorcjum Naukowo - Edukacyjnego w Kielcach

i

Autor: M.Cieślikiewicz Agnieszka Podlodowska z Konsorcjum Naukowo - Edukacyjnego w Kielcach

Jak wspomóc dzieci i młodzież w zmieniającej się rzeczywistości? Podpowiedzą nauczycielom - eksperci, podczas konferencji w Kielcach

2022-09-23 13:25

Pandemia, a potem wojna w Ukrainie. Jak w zmieniającej się rzeczywistości wspomóc rozwój dzieci i młodzieży? Temu tematowi będzie poświęcona międzynarodowa konferencja naukowa w Kielcach, organizowana przez Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne, 1 października. Udział w niej jest bezpłatny oraz certyfikowany. Zapisy trwają.

W dniu 1 października w Centrum Kongresowym Targi Kielce odbędzie się corocznie organizowana przez Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne bezpłatna oraz certyfikowana konferencja pt. ”Wspomaganie dzieci i młodzieży w zmieniającej się rzeczywistości”.Konferencja ma wymiar międzynarodowy. Wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Ukrainy. Konferencja ze względu na swój przekaz dedykowana jest nauczycielom, studentom kierunków pedagogicznych, pracownikom oświaty i placówek kształcących dzieci i młodzież, oraz wszystkim tym, którym ta tematyka jest bliska.

Tematy poruszane podczas konferencji przez prelegentów będą dotyczyć, przede wszystkim, powrotu do normalności po czasach pandemii. Będziemy podpowiadać jak dzieciom znów pokazać tą normalność oraz jak żyć w trakcie działań wojennych w Ukrainie. W szkołach są oddziały przygotowawcze, jest mnóstwo dzieci i młodzieży z Ukrainy. Chcemy pomóc w "odnalezieniu się" naszych dzieci w kontaktach z nimi - mówi Agnieszka Podlodowska z Konsorcjum Naukowo- Edukacyjnego w Kielcach.

Udział w konferencji jest bezpłatny oraz certyfikowany. Zapisy nadal trwają poprzez stronę www.studia-kielce.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Konferencja naukowa w Kielcach

i

Autor: Konsorcjum Naukowo- Edukacyjne w Kielcach