Jaka to ulica w Kielcach (7)

i

Autor: Piotr Stańczak

Polecamy!

Jaka to ulica w Kielcach, rozpoznajesz? Zobacz zdjęcia dróg i rozwiąż quiz

2024-06-25 8:15

Jak dobrze znasz Kielce? Wydaje ci się, że nie masz problemów ze znajomością ulic czy charakterystycznych miejsc? Warto to sprawdzić, najlepiej w naszym kolejnym quizie!

Znajomość ulic, miejsc, topografii to duży atut. Jednym przychodzi ona łatwo, drudzy muszą sobie mocniej utrwalić ją w pamięci. Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego, tu znajdują się główne urzędy, instytucje czy służby w regionie a także siedziby różnych dużych przedsiębiorstw.

Znasz Kielce? Zgadnij jaka to ulica

Dla kogoś, kto porusza się często w mieście, znajomość ulic, obiektów, miejsc, położenie osiedli, wydaje się być czymś oczywistym. Dotyczy to zarówno kierowców jak też rowerzystów czy pieszych. Nasz quiz - z wiadomych względów - może wydawać się jednak podchwytliwy. Na zdjęciach nie znajdziecie tablic informacyjnych, które sugerowałyby jednoznacznie, w jakim rejonie Kielc je wykonaliśmy i co przedstawiają. Jeśli takowe są, to z mało wyraźnymi napisami. Warto więc, udzielając odpowiedzi, dokładnie zobaczyć co znajduje się w tle. Może znajdziecie coś, co pomoże wam bezbłędnie podać nazwę ulicy?

Uwaga - quiz poniżej składa się z dziesięciu pytań, w każdym do wyboru są cztery możliwe odpowiedzi, ale tylko jedna jest prawidłowa!

Startujemy!

QUIZ. Jaka to ulica w Kielcach? Zobacz zdjęcie i odpowiedz

Pytanie 1 z 10
Ci spacerowicze znajdują się na ulicy...
Jaka to ulica w Kielcach (1)