Juwenalia 2022. Hip-hopowy koncert w Amfiteatrze Kadzielnia. Zobacz zdjęcia

i

Autor: Dariusz Skrzyniarz

Juwenalia 2022. Hip-hopowy koncert w Amfiteatrze Kadzielnia. Zobacz zdjęcia

2022-05-20 21:07

Juwenalia 2022 w Kielcach w pełni. Tłumy przyszły na piątkowy koncert, który odbył się w Amfiteatrze Kadzielnia. Byliście na widowni? Szukajcie się w naszej fotorelacji z tej imprezy.

Juwenalia wreszcie odbywają się w pełnej odsłonie po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Studenci mają już za sobą występy kabaretów i standuperów, kilka imprez w klubach i oczywiście wesoły korowód ulicami Kielc, który zakończył się odebraniem klucza do bram miasta i spontaniczną zabawą na Rynku. Przypomnijmy, że symboliczne przekazanie klucza oznacza przejęcie władzy w Kielcach przez żaków. Można powiedzieć, że dzięki temu do końca weekendu bawimy się w mieście na studenckich zasadach.

Teraz przyszedł czas na duże juwenaliowe koncerty. Na pierwszy ogień poszła hip-hopowa uczta. Samorząd studencki Politechniki Świętokrzyskiej zaprosił na scenę Amfiteatru Kadzielnia popularnych i lubianych aktualnie wykonawców. Przed kieleckimi żakami i ich nieco młodszymi kolegami wystąpił Żabson, Kizo i Guzior.

Na koncercie pojawiło się mnóstwo młodych osób a na widowni panował euforyczny wręcz nastrój. Obejrzyj zdjęcia, które wykonaliśmy podczas tej epickiej imprezy.

Juwenalia 2022 w Kielcach. Koncert hip-hopowy w Amfiteatrze Kadzielnia

Co to za piosenka? Rozpoznaj piosenki po emotkach!

Pytanie 1 z 10
Jaki tytuł ma ta piosenka?
Jaka to piosenka?