Juwenalia 2021

i

Autor: Wiktoria Mitura

Kabaret, korowód i koncerty. W tym roku, studenckie święto w pełnej odsłonie!

2022-04-28 12:30

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich studentów. Mowa tu oczywiście o Juwenaliach. W tym roku odbędą się w pełnej odsłonie. Studenckie święto w Kielcach rozpocznie się z humorystycznym przytupem. Będzie korowód i będą koncerty.

Będzie wesoło, kolorowo, głośno i zabawnie. Juwenalia 2022, w tym roku będą organizowane z przytupem. Święto studentów w Kielcach rozpocznie się z humorystycznym przytupem. 

- Na pierwszy dzień, a dokładnie środę 18 maja, mamy koncert stand-up'u i kabaretu. Będzie Adam Van Bendler, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio, Marcin Zbigniew Wojciech i oczywiście Kabaret Młodych Panów - mówi Daniel Kozłowski, przewodniczący uczelnianej rady samorządu studenckiego Politechniki Świętokrzyskiej. - W czwartek o godzinie 12 tysiące studentów zbiorą się pod akademikami Politechniki Świętokrzyskiej, aby przeprowadzić korowód - dodaje.

Juwenalia zakończą się koncertem w Amfiteatrze Kadzielnia. Fani hip-hopu mogą zacierać już ręce. 20 maja na kieleckiej scenie amfiteatru będziecie mogli posłuchać takich artystów jak: Guzior, Żabson i Kizo.To oczywiste, nie możecie tego przegapić.

Bilety na wydarzenia można nabyć w kilku miejscach.

  • Pizzeria ROMA Al. Tysiąclecia P.P. 17,
  • Akademik Bartek ( punkt ksero 8-18) Al. Tysiąclecia P.P 11,
  • Galeria Korona - Punkt informacyjny oraz online.
Juwenalia 2022

i

Autor: Politechnika Świętokrzyska
ESKOWE studio, słuchacze i zabawa! Fest Festival najgorętszą imprezą lata!

QUIZ. Pamiętasz serial "Beverly Hills 90210"? Małe szanse na 10/10!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwiejszego. Jakim samochodem jeździł Dylan?