Galeria zdjęć

Kamila Ścibiorek to piękna podkomisarz z serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Aktorka ma wielu fanów!

2024-06-11 16:55

Kamila Ścibiorek, czyli podkomisarz Paulina Wach z serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" jest aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka prezentuje się zjawiskowo na wielu zdjęciach, które udostępnia na Instagramie oraz Facebooku. Ostatnio podzieliła się radosną wiadomością - spodziewa się dziecka!

Serial "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", opowiadający o losach i pracy policjantów z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu ma wielu fanów. Na popularności zyskują także aktorzy, jacy w nim występują.

Kamila Ścibiorek jako podkomisarz Paulina Wach

Kamila Ściobiorek, aktorka wcielająca się w rolę podkomisarz Pauliny Wach, także cieszy się sympatią widzów. W życiu jest serialowej bohaterki wiele się ostatnio dzieje, duża rewolucja czeka Paulinę prywatnie. Wszystko z powodu ciąży, w którą zaszła z partnerem z wydziału Kubą Walczakiem (w tej roli występuje Michał Mrozek). Co twórcy serialu przewidzieli dla losów pięknej podkomisarz? Możecie dowiedzieć się śledząc ostatnie odcinki obecnego sezonu "Sprawiedliwych...". Na pewno nie zabraknie dramaturgii, zwrotów akcji.

Kamila Ściobiorek ma 36 lat, pochodzi z Koluszek w województwie łódzkim. Jako aktorka najbardziej zasłynęła właśnie z roli Pauliny Wach w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", występuje w nim nieprzerwanie od 2016 roku. Pojawiała się także w takich polskich produkcjach jak "Karbala", "Detektywi", "Na Wspólnej", "Kocha i tańcz", "Pierwsza miłość".

Kamila Ścibiorek jest już mamą!

Aktorka ma wiele zainteresowań, z zapałem uprawia różne dyscypliny sportu, m.in. akrobatykę, wspinaczkę, pływanie, lekkoatletykę, siatkówkę czy taniec nowoczesny. Ma charakterystyczną, ciemniejszą karnację skóry. - Nie miałam łatwego życia ze względu na moją karnację. Nie do końca społeczeństwo mnie akceptowało. Koledzy, a nawet internauci nazywali mnie Cyganką. Wiele lat minęło, zanim pewne rzeczy przepracowałam i uświadomiłam sobie własną wartość. Nieistotne, jaki ma się kolor skóry, czy włosy, ważne jakim się jest człowiekiem, a ja staram się być po prostu dobra – mówiła swego czasu w rozmowie z "Super Expressem".

Ma włosko-gruzińsko-ukraińskie korzenie rodzinne. Dotąd niewiele zdradzała ze swojego życia prywatnego, w przywołanym powyżej wywiadzie przyznała kilka tygodni temu, że jest w szczęśliwym związku partnerskim i planuje powiększenie rodziny, chciałaby zostać mamą. Uwaga! Marzenie się ziściło - kilka miesięcy temu aktorka urodziła dziecko, córeczkę! W swoich mediach społecznościowych często zamieszcza filmiki czy posty, w których opowiada o tym, jak czuje się jako mama.

Prywatne zdjęcia Kamili Ściobiorek możecie zobaczyć w galerii zdjęć.

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Gdzie i kiedy można go oglądać?

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" jest emitowany od września 2016 roku na antenie TV4, serial wyprodukowała ATM Grupa. Na przełomie siedmiu lat zyskał popularność wśród wielu widzów. Odcinki emitowane są codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00, ich powtórki w piątki oraz soboty o 22.00.

QUIZ. Znasz serial "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"? Sprawdź, co wiesz o jego bohaterach i aktorach

Pytanie 1 z 10
W którym polskim mieście toczy się akcja serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"?
Kamila Ścibiorek – gwiazda serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” zmagała się z rasizmem: „Chciałam być biała, żeby mnie wszyscy lubili”