Industria Kielce

i

Autor: Industria Kielce

Łomża Industria Kielce od nowego roku bez sponsora

2022-11-09 13:57

Zespół kieleckich piłkarzy ręcznych od nowego roku kalendarzowego zostanie bez sponsora. Informację podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłosił Bertus Servaas, Prezes KS Vive Handball Kielce S.A. "Dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać Klub na europejskim poziomie w kolejnych sezonach" - mówił Bertus Servaas.

Firma Van Pur od nowego roku nie będzie już sponsorem tytularnym naszego Klubu.

- Przed nami szereg wyzwań, ale nie poddamy się w staraniach o zabezpieczenie przyszłości naszej drużyny – mówi Bertus Servaas.

Współpraca z firmą Van Pur trwała ponad dwa lata - od sierpnia 2020 roku.

- Relacje od początku układały się wzorowo, jednak sytuacja ekonomiczna zmusiła naszego partnera do podjęcia decyzji o zaprzestaniu sponsorowania Klubu. Staramy się zrozumieć położenie firmy Van Pur i dlatego rozstajemy się ze wzajemnym życzliwością i wdzięcznością za dotychczasowe zaangażowanie oraz za decyzję o sponsoringu podjętą w trudnym czasie pandemii – dodaje Prezes KS Vive Handball Kielce S.A.

Jaki powód?

Powodem takiej decyzji jest trwająca wojna na Ukrainie.

W ostatnich tygodniach Klub mocno zintensyfikował poszukiwania nowego sponsora tytularnego. Warto podkreślić, że we wrześniu wskaźniki marketingowe dotyczące Klubu i dwóch głównych sponsorów osiągnęły świetne rezultaty. Klub stanowi unikatowy w skali kraju nośnik marketingowy, który może z powodzeniem zwiększyć rozpoznawalność wielu marek i firm zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary
Sonda
Interesujesz się piłką ręczną?