Galeria zdjęć

Najnowsze memy o Kielcach. Z czego żartują internauci? Sprawdźcie

2024-06-15 11:21

Kielce, podobnie jak wiele miast, także są obiektem memów. Zdjęcia z żartobliwymi opisami podobają się internautom. Z czego się śmieją? Zobaczcie najnowsze obrazki.

Memy od lat cieszą się dużą popularnością wśród internautów. Dotyczą zwykle konkretnych miejsc, ludzi czy wydarzeń, które szeroką komentują "w sieci". Powstało także wiele memów o Kielcach, polecamy te najnowsze, naszego autorstwa. Z czego śmieją się i żartują miłośnicy memów? To konkretne miejsca czy wydarzenia, symbole miasta, czasem stereotypy.

Memy o Kielcach. Co komentujemy, z czego żartujemy?

Memy, oczywiście, trzeba traktować z przymrużeniem oka, ale wiele z nich zawiera też ziarenko prawdy. Czyż w naszych rozmowach nie reagujemy podobnie na różne sytuacje i wydarzenia w mieście? Dworzec kolejowy i autobusowy, sport, scyzoryk jako zwyczajowy symbol Kielc, Kadzielnia - między innymi te obiekty znajdziecie w naszych memach. W humorystyczny sposób chcemy pokazać, co ludzi bawi i śmieszy ale też denerwuje w mieście nad Silnicą. Polecamy galerię zdjęć powyżej.

Może posiadacie swoje pomysły na memy o Kielcach? Jeśli tak, podzielcie się z nami, piszcie na adres: redakcja.kielce@eska.pl.

Czytaj również:

Świętokrzyskie. W Kielcach powstaje największa bawialnia w Polsce - Park Rozrywki Fly Sky

QUIZ. Jaka to ulica w Kielcach? Zobacz zdjęcie i odpowiedz

Pytanie 1 z 10
Ci spacerowicze znajdują się na ulicy...
Jaka to ulica w Kielcach (1)