Wideo, galeria zdjęć

Studniówki 2024 w Świętokrzyskiem. Cudowny walc uczniów z Opatowa robi furorę! Zobacz jak prezentowali się maturzyści z Zespołu Szkół numer 1

2024-02-06 7:58

Piękną studniówkę mają za sobą maturzyści z Zespołu Szkół numer 1 imienia pułkownika Jana Piwnika Ponurego w Opatowie. Młodzi tuż po polonezie wykonali walca, prezentując się w klasycznych, czarno-białych strojach! Zobaczcie wideo i zdjęcia z balu.

Studniówka opatowskiego Zespołu Szkół numer 1, zwanego potocznie "Szkołą na Górce" odbyła się w sobotę 27 stycznia w Rezydencji Sandomierskiej w Lenarczycach. Bawiło się około 200 osób, maturzyści z partnerami i partnerkami, dyrekcja, nauczyciele, rodzice uczniów. Po tym, jak odbył się tradycyjny polonez, młodzi wykonali jeszcze pięknego walca.

Studniówka 2024 w Opatowie. Walc Szkoły na Górce to już tradycja!

- To już nasza szkolna tradycja, maturzyści co roku prezentują walca w innym układzie, do innego utworu. W tym roku do piosenki Rihanny "Love od the brain". Prezentują się przy tym w białych i czarnych strojach, a więc całkowicie klasycznie. Uważamy, że studniówka to ważne i podniosłe wydarzenie, więc te klasyczne stroje najlepiej oddają klimat balu - wspominała Magdalena Gdowska, dyrektor Zespołu Szkół numer 1 w Opatowie.

Studniówkowy taniec z dedykacją

Maturzyści do wyjątkowego tańca przygotowywali się tym razem pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego - Moniki Masternak oraz Cezarego Okulskiego. Godziny żmudnych ćwiczeń, prób przyniosły rezultat. Uczniowie w sobotę dedykowali walca dyrekcji, nauczycielom i rodzicom. Sami też usłyszeli wiele życzeń, najczęściej powodzenia na wiosennej maturze.

W części oficjalnej zaprezentowali się bardzo dostojnie, co najlepiej można zobaczyć na filmie poniżej.

Zobacz nasze relacje ze studniówek:

Zobacz jak maturzyści z Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku zatańczyli w rytm piosenki Lady Gagi "Hold My Hand".