Galeria zdjęć

TOP 10 najbardziej romantycznych miejsc w Kielcach i okolicach. Zobacz, gdzie możesz zabrać ukochaną osobę

2024-06-13 18:11

Wiosna i lato to czas sprzyjający miłości. Wtedy chętniej udajemy się na romantyczne wycieczki, sprzyja temu również aura. Gdzie możemy zabrać ukochaną osobę w Kielcach i okolicznych gminach? Zobaczcie popularne, naszym zdaniem, najbardziej romantyczne miejsca w regionie.

Pogoda o tej porze roku coraz bardziej nas rozpieszcza, więc dla chcącego nic trudnego. Jeżeli szukacie pomysłu i miejsca, gdzie można spędzić weekend, wolne popołudnie czy wspólny urlop, warto rozejrzeć się po Kielcach i regionie.

Romantyczne miejsca w Kielcach i okolicach. Co wybrać?

Pomysłów może być wiele, jedni zdecydują się na romantyczny wieczór w restauracji, inni np. na wspólną... jazdę na rowerze lub spacer, albo miejsce, gdzie można poczuć dreszczyk emocji i jednocześnie zwiedzić ciekawe obiekty! Pamiętajmy, że wszystko zależy od upodobań i zainteresowań. Jedni wolą wypoczynek nad wodą, inni w miejskim parku czy na łonie przyrody w Górach Świętokrzyskich. Dla każdego z nas słowo "romantyczne" może oznaczać coś innego.

Niewykluczone, że jeśli znajdziecie to "swoje" romantyczne miejsce, będzie ono waszym ulubionym także w przyszłości, gdzie będziecie chętnie wracać i wspominać. Warto wybrać coś nowego albo odkrywać miejsca, które może nie do końca znamy i doceniamy.

Popularne miejsca dla zakochanych

Polecamy Wam kilka naszych propozycji, jak i gdzie spędzić wolny czas we dwoje w Kielcach i okolicach. Niektóre są znane i popularne, inne zaskakujące, nietypowe, oryginalne, ale uwierzcie nam, możecie tam poczuć się naprawdę romantycznie. Przekonajcie się sami. Miejsca prezentujemy w galerii zdjęć powyżej.

Świętokrzyskie. Letni Festiwal Dmuchańców w Kielcach

QUIZ. Znane miejsca, atrakcje w Kielcach i Świętokrzyskiem. Sprawdź, co o nich wiesz

Pytanie 1 z 10
Mianem "drogi królewskiej" w sercu Gór Świętokrzyskich określa się szlak...