Mistrzostwa w kopaniu grobów na czas będą w Kielcach! Najlepsi grabarze pojawią się na Targach NECROEXPO

i

Autor: Pixabay/Zdjęcie ilustracyjne

Nowość!

W Kielcach będzie konkurs kopania grobów na czas! Najlepsi grabarze wystartują na Targach NECROEXPO

2024-06-05 8:06

Czterech najlepszych grabarzy z Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier będzie rywalizowało w konkursie kopania grobów na czas! To jeden z punktów zbliżającej się dziesiątej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce.

Konkurs na kopanie grobów na czas, prezentacja mody dla pracowników zakładów pogrzebowych, pokazy nowoczesnych trumien i urn, biżuteria z prochów oraz wiele innowacji z branży – to 10. Edycja NECROEXPO! Od 7 do 9 czerwca w Targach Kielce przy ulicy Zakładowej 1 można będzie zapoznać się z ofertami producentów, dostawców oraz ekspertów z całego kraju i zagranicy.

NECROEXPO 2024 w Kielcach. Będzie ponad 100 wystawców

– W tegorocznej edycji targów weźmie udział 120 wystawców! To największa dotychczas liczba firm biorących udział w NECROEXPO. Swoje oferty zaprezentują na 3000 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej. W halach pojawią się zarówno nowe firmy, jak i te, z którymi na NECROEXPO spotykamy się od pierwszej edycji. Co je łączy? Chęć stałego rozwoju, znajomość trendów pogrzebowych, jakość i rozległa wiedza – mówi Marcin Musiał, manager targów NECROEXPO.

Ponad 80 procent firm, które są klientami polskich zakładów pogrzebowych zadeklarowali udział w wydarzeniu. W tym roku wystawę odwiedzą m.in. przedstawiciele zakładów pogrzebowych z Polski i państw ościennych.

Będzie kopanie grobów na czas

Odbędą się prelekcje i debaty na temat branży pogrzebowej. Nie zabraknie także nietypowych wydarzeń.

- Dodatkową atrakcją dla wystawców i branżowych zwiedzających będzie widowiskowy konkurs z kopania grobów na czas! Już 7 czerwca na terenie Targów Kielce cztery ekipy z zakładów pogrzebowych z Węgier, Słowacji, Polski i Czech powalczą o triumf – zaprasza Marcin Musiał.

NECROEXPO 2024. Jakie będą atrakcje?

Podczas Targów Necroexpo odbędzie się także ekskluzywna gala wręczenia jubileuszowych nagród, bankiet z występem muzyki na żywo, wieczorne grill party oraz wystawa fotograficzna, prezentująca ewolucję targów Necroexpo.

Targi Necroexpo przy organizacji wydarzenia współpracują ze Stowarzyszeniem Polska Izba pogrzebowa, Instytutem Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, Konsorcjum Wystawców Funeralnych. Honorowy Patronat nad targami Objął Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego Krzysztof Wolicki oraz Międzynarodowa Federacja Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT IFTA, która także rekomenduje Necroexpo.

Wstęp na targi możliwy jest tylko dla pracowników branży pogrzebowej i cmentarnej. Darmowe bilety można odebrać na stronie internetowej www.targikielce.pl. 

Świętokrzyskie. Dawne więzienie na Świętym Krzyżu. Jak dziś wygląda?

QUIZ. Jak dobrze znasz Końskie? Sprawdź co wiesz o historii miasta, znanych osobach i miejscach?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się biskup krakowski, który w osadzie Końskie wybudował kościół w XIII wieku?