Biedronka i Czarny Kot w Kielcach! Para superbohaterów zaprasza do wspólnej zabawy w Galerii Echo

i

Autor: Materiały prasowe Galerii Echo

Impreza

"Biedronka i Czarny Kot" w Kielcach! Para superbohaterów zaprasza do wspólnej zabawy w Galerii Echo. Można już oglądać wystawę

2024-05-30 8:49

Już w weekend 31 maja i 1 czerwca (piątek, sobota) w Galerii Echo w Kielcach zagoszczą „Biedronka i Czarny Kot”. Para bajkowych superbohaterów uświetni swoją obecnością wydarzenie z okazji Dnia Dziecka

Skoro animowana bohaterka – Marinette, potrafiła obronić Paryż przed złoczyńcami, to kielczanie mogą czuć się bezpieczni. Przynajmniej podczas trwania weekendowego wydarzenia w Galerii Echo. Nastolatkę w czynieniu dobra wspiera charyzmatyczny Czarny Kot.

Będzie można ich spotkać w piątek 31 maja oraz sobotę 1 czerwca w godzinach 12.00-18.00 na scenie, która będzie znajdowała się na poziomie -1 Galerii Echo przy ulicy Świętokrzyskiej 20.

Przybij łapkę w Kielcach z "Biedronką i Czarnym Kotem"

Młodsi i starsi fani serialu mogą liczyć na szereg atrakcji. Podczas wydarzenia będzie można m.in. przybić „łapkę” z Czarnym Kotem i Biedronką! Ba, będzie można uwiecznić ten moment i zrobić sobie pamiątkowe selfie z superbohaterami. Dla fanów zdjęć i filmów przygotowano też specjalną budkę Foto 360. Będzie czym pochwalić się w mediach społecznościowych!

Labirynt i różne atrakcje w Dniu Dziecka

Na śmiałków czekać będzie labirynt, w którym należy odnaleźć ukryte na dachach budynków ćmy, zanim zaatakują mieszkańców miasta. Nie zabraknie też strefy kreatywnej, w której każdy będzie mógł stworzyć swoją własną maskę superbohatera lub namalować rysunek z ulubionymi postaciami z filmu.

Wystawa "Kociaki w czerni" w Kielcach

To jednak nie koniec atrakcji z czarnym futrzakiem w roli głównej. W centrum handlowym trwa bowiem wystawa „Kociaki w czerni” (na zdjęciu powyżej), w ramach której prezentowanych jest pięć „miziaków” do adopcji. Echo gwarantuje doskonałą zabawę podczas imprezy, ale również daje możliwość znalezienia "rozmruczanego" przyjaciela na długie lata.

Świętokrzyskie. Wyprzedaż Garażowa przy Kieleckim Centrum Kultury

Jak dobrze znasz bajkę „Koziołek Matołek”? QUIZ

Pytanie 1 z 13
Kto „stworzył” Koziołka Matołka swoim piórem?