QUIZ. Chłopaki do wzięcia bez tajemnic! Jak dobrze znacie program i jego bohaterów?

i

Autor: Ipla/Polsat Play/Facebook "Chłopaki do wzięcia" Henio i Marysia, jedni z uczestników programu "Chłopaki do wzięcia".

Quiz

"Chłopaki do wzięcia bez tajemnic! Co wiesz o programie i jego bohaterach? Sprawdź

2024-05-23 12:11

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program telewizyjny, który opowiada o mieszkańcach wsi i małych miasteczek, poszukujących życiowych partnerek i partnerów. Jak dobrze znasz jego uczestników? Sprawdź wiedzę w naszym quizie.

Najnowsze odcinki programu "Chłopaki do wzięcia" można oglądać w niedziele o godzinie 21 w telewizji Polsat Play. Jak sama nazwa wskazuje, bohaterami są głównie mężczyźni, ale w ostatnich edycjach nie brakuje również kobiet, szukających życiowych partnerów.

Perypetie "Chłopaków do wzięcia"

Uczestnicy programu to ludzie, którym do tej pory nie wiodło się w miłości, nie tracą jednak nadziei na to, że znajdą swoje szczęście. Przeżywają różne perypetie, są szczęśliwe związki, małżeństwa, ale zdarzają się też rozwody, bolesne rozstania czy tragedie. Program od lat cieszy się popularnością wśród widzów, aczkolwiek sami uczestnicy zmieniają się, jedni odchodzą, rezygnują z udziału, pojawiają się nowi. Pokazują swoje mieszkania, gospodarstwa, opowiadają, jakich partnerek czy partnerów poszukują, próbują znaleźć nową drogę w życiu.

Quiz: co wiesz o "Chłopakach do wzięcia"

Jak dobrze znasz program "Chłopaki do wzięcia", jego uczestników oraz ich historie? Sprawdź swoją wiedzę w quizie. Uwaga - składa on się z ośmiu pytań, w każdym do wyboru są cztery odpowiedzi, ale tylko jedna jest prawidłowa!

Startujemy!

QUIZ. "Chłopaki do wzięcia" bez tajemnic! Jak dobrze znacie program i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 8
Jak ma imię partnerka Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego, również biorąca udział w programie?

Czytaj również: