Galeria zdjęć

"Chłopaki do wzięcia" w teledysku! Uwodzicielska brunetka na planie, Danusia zazdrosna o Bandziorka. Co działo się za kulisami?

2024-05-25 7:22

Troje bohaterów popularnego programu telewizyjnego "Chłopaki do wzięcia" zagrało w teledysku zespołu disco polo Młode Wilki do piosenki "Kochaj mnie". Podczas kręcenia scen do klipu między uczestnikami momentami... iskrzyło!

W teledysku Młodych Wilków wystąpili: Jarek Mergner oraz Krzysiek zwany "Bandziorkiem" ze swoją partnerką Danusią. Podróżujący BMW Jaruś ma w pewnym momencie problemy z samochodem, zatrzymuje się na lokalnej drodze, co zauważa piękna rowerzystka. Postanawia pomóc, wzywa pomoc drogową, którą świadczy Bandziorek. Zwyczajna niby drogowa sytuacja ma później swoje następstwa. Akcja jest spontaniczna.

O kręceniu teledysku pisaliśmy już tutaj: Jaruś, Danusia i Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" wystąpili w teledysku do piosenki disco polo

Jaruś i Krzysiek sumienni na planie

Jak przyznała ekipa, kręcąca teledysk do "Kochaj mnie", Jarek i Krzysiek sumiennie podeszli do pracy na planie, choć ich wzrok często podążał w kierunku występującej w klipie ślicznej brunetki Marty. Nic w tym jednak dziwnego, bowiem dziewczyna odgrywała w nim kluczową rolę. Była obiektem zarówno podziwu jak i... zazdrości!

Jarek przyznał, że jego żona Gosia nie miała z tym problemów. - Ona wie, że ja jadę teledyski nagrywać, to jest występ i tyle - skwitował Mergner.

"Bandziorek" flirtuje, Danusia wkracza do akcji

Inne zdanie miała Danusia, partnerka Bandziorka. W teledysku Krzysiek próbuje nawet flirtować z czarnowłosą, zjawiskową Martą. Kiedy akcja już się rozwija, nagle na miejscu zjawia się Danusia. Przyjeżdża na motocyklu, wymownie chwyta Krzyśka za rękę i po chwili razem odjeżdżają.

Czytaj również:

Choć to tylko scena z teledysku, można było zauważyć, że Danusia "postawiła na swoim" i nie dopuściła do tego, aby jej wybranek dalej flirtował z Martą.

- Zapewnia, że to mnie kocha, więc myślę, że będzie o tym pamiętał - powiedziała z uśmiechem kobieta za kulisami kręcenia klipu.

Teledysk do piosenki "Kochaj mnie" Młodych Wilków możecie obejrzeć poniżej.

QUIZ. "Chłopaki do wzięcia" bez tajemnic! Jak dobrze znacie program i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 8
Jak ma imię partnerka Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego, również biorąca udział w programie?
Listen on Spreaker.