Jaruś, Danusia i Bandziorek z Chłopaków do wzięcia wystąpili teledysku disco polo

i

Autor: YouTube/Młode Wilki Official Jaruś to jeden z uczestników "Chłopaków do wzięcia", którzy wystąpili w teledysku do utworu "Kochaj mnie".

Zobacz!

Jaruś, Danusia i Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" wystąpili w teledysku do piosenki disco polo

2024-05-18 6:42

Jaruś oraz Bandziorek ze swoją partnerką Danusią, trójka uczestników programu telewizyjnego "Chłopaki do wzięcia" zagrała w teledysku do nowej piosenki discopolowego zespołu Młode Wilki.

Występy uczestników programu w teledyskach, wspólnie z zespołami disco polo, nie są nowością, niemniej rzadko zdarza się, aby bohaterowie "Chłopaków" pojawiali się w nich w tak licznym gronie. Jarek Mergner, Krzysiek zwany "Bandziorkiem" oraz jego partnerka Danusia tym razem wystąpili w klipie do utworu "Kochaj mnie" grupy Młode Wilki.

Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" w teledysku

Akcja w teledysku jest dynamiczna, podróżujący BMW Jaruś ma w pewnym momencie problemy z samochodem, zatrzymuje się na lokalnej drodze, co zauważa piękna rowerzystka. Postanawia pomóc, wzywa pomoc drogową, którą świadczy Bandziorek. Zwyczajna niby drogowa sytuacja ma później swoje następstwa - flirt, zazdrość i... resztę zobaczcie.

Jaruś singlem, Bandziorek z Danusią

Trójka bohaterów występujących w teledysku, zwłaszcza Jarek i Bandziorek, od początku programu przeżywają różne perypetie. Pierwszy z wymienionych, jak donoszą media, rozstał się z żoną Gosią. Mergner pojawił się w teledysku sam. Bandziorek z kolei, od kiedy poznał Danusię, zdaje się wychodzić na przysłowiową prostą.

Program "Chłopaki do wzięcia" przedstawia głównie mieszkańców wsi oraz małych miasteczek, którzy mają problem ze znalezieniem życiowych partnerek. Pojawiają się w nim nie tylko panowie, ale również coraz więcej kobiet, szukających swych drugich połówek. Najnowsze odcinki "Chłopaków..." można oglądać w Polsat Play w każdą niedzielę od godziny 21.

Czytaj również:

QUIZ. "Chłopaki do wzięcia" bez tajemnic! Jak dobrze znacie program i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 8
Jak ma imię partnerka Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego, również biorąca udział w programie?