Skandal w Skarżysku! Lekarz stwierdził zgon mężczyzny, nie zauważył... noża w jego ciele

i

Autor: Archiwum serwisu

Trwa dochodzenie

Dramat w Skarżysku! Lekarz stwierdził zgon mężczyzny, nie zauważył... noża w jego ciele

2023-10-25 13:57

Do tragedii doszło kilka dni temu w Skarżysku-Kamiennej. Lekarz stwierdził zgon 74-letniego mężczyzny, ale dopiero pracownicy zakładu pogrzebowego zauważyli... nóż w jego ciele!

Ciało mężczyzny odnalazła w mieszkaniu jego córka. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Na miejsce przyjechali następnie pracownicy zakładu pogrzebowego i dopiero ci odkryli, że w ciele 74-latka... tkwi nóż! Wezwano policję.

Dramat w Skarżysku. Nóż w ciele mężczyzny!

- Z ich relacji firmy pogrzebowej wynikało, że kiedy przyjechali po ciało zmarłego 74-latka, ujawnili tkwiący w jego piersi nóż. Policjanci potwierdzili tę informację - przekazał podkomisarz Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej, cytowany przez serwis Interia.

Śledczy stwierdzili jednak, że w mieszkaniu nie było śladów szarpaniny czy włamania, więc wstępnie wykluczyli udział osób trzecich w śmierci mężczyzny. Czy 74-latek mógł targnąć się na swoje życie? Tego nie wiadomo. Policja pod nadzorem prokuratora sprawdza dokładne okoliczności zdarzenia.

Prawdopodobnie przez niedbałe i pospieszne oględziny lekarza wykazał on błędną przyczynę zgonu. Nie odsłonił koca, którym był przykryty mężczyzna, dlatego nie widział noża w jego ciele - podaje serwis Interia.

Rok od śmierci Radosława C. z Sobiecina