Zapowiedź

Dzień Kobiet w nowej Pizzerii 105 w Kielcach. Uczestniczki chcą wesprzeć piłkarki ręczne Suzuki Korony Handball

2024-03-06 8:28

Znana sieć Pizzeria 105 wkroczyła także do Kielc. Lokal w stolicy województwa świętokrzyskiego już działa, szykuje również szczególną akcję z okazji Dnia Kobiet!

Pizzeria działa przy ulicy Paderewskiego 34/3 w Kielcach. Czynna jest w godzinach 12-22, natomiast w piątki i soboty do 23.

Dzień Kobiet w kieleckiej "Stopiątce"

Impreza z okazji Dnia Kobiet w Pizzerii 105 odbędzie się tutaj w piątek 8 marca, początek o godzinie 19.00.

- Część kwoty z biletów w tym dniu, zostanie przekazana dla dziewczyn z Suzuki Korona Handball, żeby ich blask mógł jeszcze bardziej rozbłysnąć w najbliższym czasie. Kobiety wspierają kobiety! Naszą misją jest wspieranie lokalnej młodzieży i wszelkich inicjatyw związanych z miastem Kielce oraz integracja jego mieszkańców. "Stopiątka", to nie tylko pyszna pizza. To o wiele więcej. Miejsce spotkań i klimat, w którym możecie się zrelaksować i oderwać od codzienności i pędu współczesnego świata, jednocześnie nie ruszając się z miasta - zapowiada kielecka pizzeria w zapowiedzi wydarzenia na Facebooku.

W cenie 100 złotych znajdziecie: małą pizzę ze specjalnego "kobiecego" menu, drinki do wyboru ze specjalnej "kobiecej" karty- pyszny deser. W tle zagra Wam wyjątkowa playlista z kobiecymi głosami wszechczasów, a nasza ekipa dopilnuje, żeby ten Dzień Kobiet był naprawdę przyjemny - zachęcają organizatorzy imprezy.

Miejsca można rezerwować pod numerem telefonu 573-367-696.

Sportowi goście w Pizzerii 105 w Kielcach

Pizzeria 105 wychodzi z różnymi sportowymi inicjatywami. Można tu oglądać między innymi transmisje meczów piłkarzy Korony Kielce w PKO BP Ekstraklasie czy Pucharze Polski. "Stąpiątka" jest oficjalnym partnerem klubu. Lokal odwiedzają też futboliści "złocisto-krwistych" czy wspomniane piłkarki ręczne Suzuki Korony Handball. Właściciel pizzerii, Tommy Żelazny, jest synem Janusza Żelaznego, byłego futbolisty SHL oraz Korony Kielce. 

W lokalu przy Paderewskiego można zorganizować okolicznościowe przyjęcia, jest także kącik zabaw dla najmłodszych gości. Pizzeria funduje także sentymentalne, muzyczne podróże, puszczając piosenki z lat 90. minionego stulecia.

Bogaty wybór w Pizzerii 105

- Oferujemy 39 różnych gatunków pizzy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Współpracujemy z klubami sportowymi, szkołami czy placówkami oświatowymi, organizujemy różne spotkania czy warsztaty. Mocno stawiamy na kieleckie akcenty - mówi Tommy Żelazny, właściciel pizzerii, który urodził się w Kanadzie (w tym kraju mieszka nadal jego ojciec Janusz). Teraz osiedlił się w Świętokrzyskiem i tu chce się realizować.

Kibice na meczu Korona Kielce - Legia Warszawa - zobacz galerię zdjęć:

QUIZ. Znane miejsca, atrakcje w Kielcach i Świętokrzyskiem. Sprawdź, co o nich wiesz

Pytanie 1 z 10
Mianem "drogi królewskiej" w sercu Gór Świętokrzyskich określa się szlak...