Industria kontra Korona! W Kielcach odbył się kolejny Wodny Mecz

2024-08-08 11:34

W środę (7 sierpnia) w Basenach Tropikalnych Binkowski Resort w Kielcach zorganizowano wydarzenie wodny mecz między futbolistami Korony i piłkarzami ręcznymi Industrii. Spotkanie przyciągnęło tłumy, nie zabrakło atrakcji! Już od godziny 17 rozpoczęły się atrakcje przygotowane przez organizatorów.

O 17.30 jako rozgrzewka dla widzów, rozpoczął się mecz Baseny Tropikalne kontra Partnerzy. W przerwie między meczami odwiedzający sami mieli możliwość wykorzystania piłki i bramek z czego chętnie skorzystali. Z kolei już o 18 do gry stanęli zawodnicy Industrii Kielce przeciwko zawodnikom Korony Kielce. Kieleccy sportowcy rozegrali mecz w wodzie, co z ciekawością obserwowali kibice. Wodny mecz trwał 2x10 minut. dwie połowy po 10 minut, nad jego przebiegiem czuwał sędzia Michał Listkiewicz, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Gra była zarówno sportową rywalizacją, jak i przyjazną integracją. Widownia nie kryła radości, kiedy w jej stronę wędrowała piłka. Jeszcze w ostatnich minutach meczu Industria Kielce strzeliła dodatkowe dwa gole. Niemal cały mecz w punktacji prowadziła drużyna Industrii Kielce i choć drużyna Korony Kielce nie dawała za wygraną i trafiali do bramki wielokrotnie, to mecz zwyciężyła właśnie Industria Kielce. Na moment wręczenia pucharu z głośników zabrzmiał utwór "We are the Champions" zespołu Queen.

Z początku zwycięska drużyna zapozowała razem ze swoją maskotką oraz pucharem, a później do pamiątkowego zdjęcia dołączyła druga drużyna wraz ze swoją maskotką. Później sportowcy zostali zaproszeni do stanięcia na bramce, by goście basenów mogli zagrać również z nimi.

Świętokrzyskie. Doping kibiców Korony Kielce podczas meczu z Legią Warszawa (28 lipca 2024)

Jak dobrze znasz osiedla w Kielcach? Quiz nie tylko dla "Scyzoryków"!

Na którym kieleckim osiedlu znajduje się ulica Jana Karskiego?