Galeria zdjęć

Julia Żugaj wystąpi na Kadzielni w Kielcach. Idolka polskich nastolatków kontynuuje letnią trasę

2024-07-10 8:56

Julia Żugaj, popularna piosenkarka, tancerka oraz influencerka, idolka wielu nastolatkó wystąpi w Kielcach. Jej koncert odbędzie się w niedzielę 14 lipca w Amfiteatrze na Kadzielni.

Kim jest Julia Żugaj?

Julia Żugaj ma 24 lata, to piosenkarka, tancerka oraz influencerka. Wydała także książkę (razem z Przemkiem Corso) pod tytułem "Tak miało być". Jej najsłynniejsze piosenki to między innymi: "Los", "Miłostki", "W siódmym niebie", "Letni sen", "Południowy biegun", "Nie sądzę" i wiele innych. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, zwłaszcza psów. W internecie tworzy wiele materiałów wideo poświęconych właśnie czworonogom.

"Żugajki" i "Żugaje" na kieleckiej Kadzielni

Julia Żugaj kontynuuje swoją letnią trasę koncertową. Idolka młodzieży w najbliższą niedzielę 14 lipca wystąpi w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. To wielka gratka dla jej fanów, szczególnie tych nastoletnich, zwanych "Żugajkami" lub "Żugajami". Koncert rozpocznie się o godzinie 20.

- Gdy słońce zaczyna zachodzić, a niebo mienić się będzie kolorami, przygotuj się na niezwykłe doświadczenie! Julia zaśpiewa piosenki z płyty "Miłostki" oraz swoje ulubione covery! Przed koncertem Kamila i Kuba przywitają Cię swoimi utworami z debiutanckiej płyty K+K, rozgrzewając atmosferę. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Cała trasa koncertowa ma też syreni klimat, który dodaje nutkę tajemniczości i uroku. Tak więc, przygotuj się na muzyczną ucztę pełną magii, energii i... może nawet spotkasz syreny na swojej drodze! - zachęcają organizatorzy imprezy z firmy Melody Media.

Poniżej jedna z piosenek Julii Żugaj.

Bilety na koncert Julii Żugaj w Kielcach

Osoby małoletnie, które ukończyły 13 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą posiadać, oprócz biletu i dokumentu wymienionego w ust. 1 powyżej, także pisemne zezwolenie opiekuna prawnego na samodzielne uczestnictwo w Koncercie. Dzieci poniżej 13 lat mogą uczestniczyć w koncercie na podstawie biletu tylko pod opieką osoby dorosłej, która ukończyła 18 rok życia i posiada dokument potwierdzający tożsamość oraz ważny bilet na wydarzenie.

Aktualnie dostępne są bilety w trzeciej puli w cenie 138,03 złote. Można je kupić za pośrednictwem strony internetowej biletomat.pl.

Polskie hity dyskotek lat 90. i początku XXI wieku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Który muzyk jest wykonawcą piosenki "Love song for Halina"?