Kibice na meczu Korona Kielce - Widzew Łódź. Galeria zdjęć z trybun

2023-09-23 12:25

W 9. kolejce PKO BP Ekstraklasy piłkarze Korony Kielce zmierzyli się na Suzuki Arenie z Widzewem Łódź. Zobaczcie zdjęcia kibiców.

Spotkanie Korony z Widzewem zakończyło się remisem 1:1 (1:1). Kapitalnie rozpoczęło się dla "żółto-czerwonych", bowiem już w trzeciej minucie objęli prowadzenie po golu Mateusza Czyżyckiego. Tuż przed przerwą Widzew wyrównał, rzut karny w 42 minucie wykorzystał Bartłomiej Pawłowski.

W drugiej odsłonie meczu gole już nie padły i pojedynek zakończył się podziałem punktów. Spotkanie na Suzuki Arenie przy ulicy Ściegiennego oglądało 12 587 kibiców, w tym kilkusetosobowa grupa sympatyków Widzewa.

Zdjęcia z trybun możecie obejrzeć w galerii powyżej. Relację z meczu znajdziecie tutaj: PKO BP Ekstraklasa. Korona Kielce zremisowała z Widzewem Łódź

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania i wideo.