Korona Kielce podjęła Wartę Poznań na Suzuki Arenie. Kto dopingował? Zobacz zdjęcia

2023-10-06 22:45

W 11. kolejce PKO PB Ekstraklasy piłkarze Korony Kielce zmierzyli się z Wartą Poznań na Suzuki Arenie. Mecz obserwowało 9,3 tysiąca kibiców. Zobaczcie, kto dopingował!

Podopieczni trenera Kamila Kuzery przystąpili do spotkania podbudowani poprzednim zwycięstwem nad Stalą Mielec 3:2 na wyjeździe.

Awaria światła przed meczem Korona - Warta

Na Suzuki Arenie przy ulicy Ściegiennego mogli tradycyjnie liczyć na głośny doping swoich kibiców, ultrasi przygotowali też nową oprawę na początku spotkania. Zanim jednak do niego doszło, nie obyło się bez "przygód". Pojedynek rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia na stadionie... Usterkę udało się na szczęście naprawić, choć brano już pod uwagę opcję rozegrania meczu w sobotę o godzinie 12.

Remis uratowali w końcówce

Korona ostatecznie zremisowała z Wartą 1:1 (0:0). Gole padły po przerwie. W 50 minucie prowadzenie objęli goście po bramce Mateusza Kupczaka. W doliczonym czasie gry wyrównał Martin Remacle. "Żółto-czerwoni" uratowali jeden punkt przysłowiowym rzutem na taśmę. Cieszy tylko wynik, bowiem gra gospodarzy była szarpana, kielczanie nie mogli złapać odpowiedniego rytmu. Przed nimi przerwa reprezentacyjna, więc będzie to dla nich czas na wnioski i poprawki.

Relację z meczu znajdziecie tutaj: PKO BP Ekstraklasa. Remis rzutem na taśmę Korony Kielce z Wartą Poznań

Jak piłkarze Korony Kielce i Warty Poznań rywalizowali na boisku? Zobaczcie w galerii zdjęć poniżej.