Korona Kielce pokonała ŁKS Łódź. Gol "stadiony świata" i prawie dziesięć tysięcy kibiców na trybunach Suzuki Areny!

2024-02-13 9:24

W spotkaniu 20. kolejki piłkarskiej PKP BP Ekstraklasy Korona Kielce pokonała ŁKS Łódź 2:1 (1:1) po golu w samej końcówce! Trafienie Meksykanina Danny'ego Trejo było ozdobą pojedynku, który zgromadził prawie dziesięć tysięcy osób na Suzuki Arenie.

Kibice z Kielc czekali dwa miesiące na kolejny mecz "złocisto-krwistych" na Suzuki Arenie przy ulicy Ściegiennego. Tegoroczne rozgrywki PKP BP Ekstraklasy podopieczni Kamila Kuzery rozpoczęli od spotkania z Łódzkim Klubem Sportowym. Na trybunach stadionu zasiadło w poniedziałek 9880 widzów. Tradycyjnie nie zabrakło najmłodszych fanów, o głośny doping zadbali ultrasi Korony.

Korona - ŁKS. "Filmowy" gol Danny'ego Trejo

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Kielczanie objęli prowadzenie po golu Yoava Hofmeistera w 36 minucie, ale tuż przed przerwą, w doliczonym czasie gry ŁKS wyrównał po bramce Huseina Balicia.

Ozdobą całego pojedynku był gol Meksykanina Danny'ego Trejo, który padł już w doliczonym czasie spotkania, w 94 minucie! Huknął zza linii pola karnego łodzian, lokując piłkę w samym okienku. O takich bramkach mówi się "stadiony świata"! Tuż po tym trafieniu Trejo utonął w objęciach kolegów i członków sztabu szkoleniowego Korony, zaś kibice Korony na Suzuki Arenie oszaleli ze szczęścia!

Relację z meczu znajdziecie tutaj:

Korona Kielce. Danny Trejo

Autor: Piotr Stańczak Danny Trejo (z lewej, przy piłce) za chwilę huknie niczym z armaty i zdobędzie gola na 2:1 dla Korony Kielce!

Galerię zdjęć kibiców na meczu Korony z Łódzkim Klubem Sportowym zamieściliśmy powyżej. Jak fani "złocisto-krwistych" dopingowali swój zespół - zobaczcie wideo.