Korona

Autor: Piotr Stańczak Korona Kielce zmierzyła się z Widzewem Łódź 22 września. Mecz PKO BP Ekstraklasy zakończył się remisem 1:1

Korona Kielce wykorzysta przerwę reprezentacyjną na mecz kontrolny. Sparingpartnerem Widzew Łódź

2023-10-12 10:13

W PKO BP Ekstraklasie trwa aktualnie przerwa na mecze reprezentacji narodowych. Najbliższy weekend szykuje się bez ligowych potyczek, ale Korona Kielce nie zamierza odpoczywać. Luka w rozgrywkach zostanie spożytkowana na cenne spotkanie kontrolne, z ligowym rywalem - Widzewem Łódź.

W piątek 13 października, Korona Kielce wykorzystując przerwę na mecze reprezentacji narodowych, rozegra sparing na Suzuki Arenie z Widzewem Łódź. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:30, ale będzie zamknięte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów. Oba zespoły zmierzyły się niedawno w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy (22 września), a starcie w Kielcach zakończyło się remisem 1:1. Dla trenera Kamila Kuzery będzie to cenny sprawdzian i szansa na poprawę kilku aspektów, które szwankowały choćby w ostatnim spotkaniu z Wartą Poznań. To też okazja dla zawodników wracających do zdrowia po kontuzji. Lista takich piłkarzy jest dość długa. Na urazy narzekali ostatnio Kyryło Petrow, Dalibor Takac, Marius Briceag, Adrian Dalmau czy Konrad Forenc.

Najbliższe ligowe starcie kielczan będzie niezwykle prestiżowe. 22 października o godz 12:30 żółto-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z odwiecznym rywalem, Radomiakiem Radom

Świętokrzyskie. Awaria światła na Suzuki Arenie w Kielcach. Kibice na meczu Korona - Warta Poznań