Podbeskidzie Bielsko Biała - Korona Kielce 2:3

i

Autor: Korona Kielce

Korona rozbita w Niepołomicach

2021-11-28 14:42

Takiego lania chyba nikt się nie spodziewał. Piłkarze Korony po 40 minutach gry w Niepołomicach przegrywali z Puszczą już 0 do 4. Ostatecznie spotkanie 19. kolejki Fortuna 1. Ligii skończyło się hokejowym wynikiem 2 do 5.

- To była kompromitacja w naszym wykonaniu. Trudno inaczej to nazwać - powiedział po spotkaniu w Niepołomicach Dominik Nowak, trener Korony. - Niby byliśmy przygotowani na walkę, na te stałe fragmenty gry Puszczy. Wszyscy jednak widzieli, jak to wyglądało. To mecz, którego nie zamierzam komentować na tym etapie - dodał.

Wydaje się, że nad Dominikiem Nowakiem zebrały się czarne chmury. Już w Niepołomicach padło pytanie o to, czy poprowadzi Koronę w następnym meczu.

- To nie jest pytanie do mnie. Ja nie tracę wiary. Ten zespół stać na zdecydowanie więcej i trzeba to odmienić. Potrzebny jest nam impuls w postaci dobrej gry w następnym spotkaniu - odpowiedział trener Korony.

A to następne spotkanie Korona rozegra już we wtorek. O godz. 18 na Suzuki Arenie w meczu Fortuna Pucharu Polski kielczanie podejmą Górnika Łęczna.

Wielkie ściganie w lodowatej Brdzie! Za nami Ice Swimming Festival

QUIZ: Dzieciństwo w PRL. Pamiętacie te gry i zabawy?

Pytanie 1 z 10
Podczas nieobecności dorosłych stół zamieniało się: