Kradzież pieniędzy z wpłatomatu w Skarżysku-Kamiennej. Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę

i

Autor: Świętokrzyska Policja Ten mężczyzna podejrzany jest o kradzież pieniędzy z wpłatomatu w Skarżysku-Kamiennej.

38-latek wpadł w ręce policji

Kradzież pieniędzy z wpłatomatu w Skarżysku-Kamiennej. Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę

2023-03-16 10:46

Policja ze Skarżyska-Kamiennej zatrzymała 38-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież pieniędzy z wpłatomatu na terenie miasta.

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada ubiegłego roku. 25-letni mieszkaniec Skarżyska chciał wpłacić prawie 4500 złotych w jednym z wpłatomatów. Postąpił zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Przekonany, że operacja przebiegła pomyślnie, odszedł od urządzenia. Z niewiadomych przyczyn wpłatomat jednak nie przyjął gotówki, którą zauważył czekający w kolejce do bankomatu mężczyzna. Podszedł i zabrał nie swoją własność - mówi podkomisarz Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej. 

Stróże prawa zajęli się sprawą, dysponowali wizerunkiem podejrzanego, ale nie znali jego personaliów. W tym tygodniu upublicznili jego sylwetkę, natomiast w środę 15 marca zatrzymali 38-latka. - Tłumaczył, że gotówkę wydał na codzienne zakupy. Teraz skarżyszczaninowi grozi nawet pięć lat pozbawienia wolności - dodaje podkomisarz Gwóźdź.

Świętokrzyskie. Policja zatrzymała podejrzanych o włamanie do bankomatu w Zagnańsku