Galeria zdjęć

Mega finał Juwenaliów 2024 Politechniki Świętokrzyskiej. Amfiteatr na kieleckiej Kadzielni wypełnił się po brzegi!

2024-05-18 7:00

Kieleckie Juwenalia zakończyły się z wielkim hukiem dzięki hiphopowemu koncertowi na Kadzielni. Na scenie wystąpili znani i lubiani artyści: Kizo, Kukon, Fukaj oraz Problem. Ich występy przyciągnęły kilka tysięcy młodych odbiorców, którzy licznie zgromadzili się, by wspólnie bawić się przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Atmosfera była niezwykle energetyczna, a zabawie i krzykom nie było końca. Impreza była kolejnym już sukcesem Politechniki Świętokrzyskiej, która zorganizowała to wydarzenie. Publiczność z niecierpliwością wyczekiwała Kiza, który pojawił się na scenie po godzinie 21.

Studenci powitali go ogromnym piskiem, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę. Jednak warto zaznaczyć, że przybyli bawili się świetnie już od początku imprezy.

Koncert był zwieńczeniem tegorocznej edycji Juwenaliów. Wcześniej, studenci wzięli udział również w Biegu Rektora, imprezie Silent Disco i wielu innych atrakcjach. Teraz studenci, przed Wami sesja, a za rok liczymy na jeszcze większą dawkę wrażeń. Niech studencka energia będzie z Wami.

Świętokrzyskie. Juwenalia 2024 w Kielcach, studenci przejęli władzę w mieście

Czytaj również: