Gdzie na imprezę w Kielcach i Świętokrzyskiem? Terminarze imprezy, zapowiedzi, gwiazdy oraz atrakcje

i

Autor: Piotr Stańczak

Rozrywka

Gdzie na imprezę w Kielcach i Świętokrzyskiem? Terminarze, zapowiedzi wydarzeń, gwiazdy oraz atrakcje

2024-06-26 14:36

Trwa sezon wiosennych i letnich imprez w Kielcach, województwie świętokrzyskim oraz jego okolicach. Atrakcji w całym regionie nie brakuje! Poniżej znajdziecie listę wydarzeń, na które warto się wybrać, ich terminy, informujemy także kto wystąpi oraz jakie będą atrakcje.

Spis treści

  1. Impreza jak w Prowansji! Lawendowe Ranczo zaprasza
  2. Motocyklowy Sabat pod Świętym Krzyżem
  3. Nocne Zwiedzanie Alei Miniatur w Krajnie
  4. Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej 2024
  5. Jarmark Jagielloński i Turniej Rycerski w Sandomierzu
  6. Dni Ponidzia 2024 w Pińczowie
  7. Euro 2024. Będą strefy kibica w Świętokrzyskiem

Poniżej znajdziecie zapowiedzi zbliżających się imprez oraz relacje z tych wydarzeń, które już za nami. Informacje będziemy zamieszczali na bieżąco. Jeśli chcecie zaprosić nas na imprezę, szykujecie duże atrakcje i pragniecie dotrzeć do mieszkańców - piszcie do nas na adres email: redakcja.kielce@eska.pl. Przysyłajcie nam zaproszenia, plakaty oraz zdjęcia!

Impreza jak w Prowansji! Lawendowe Ranczo zaprasza

Lawendowe Ranczo, jedno z największych gospodarstw sadowniczych w Polsce, zaprasza w lipcu na wyjątkowy piknik. Jak zapowiadają organizatorzy - będzie atmosfera jak we francuskiej Prowansji! Lawendowe Ranczo mieści się w miejscowości Górki w gminie Zawichost (powiat sandomierski). Od 18 do 21 lipca tego roku odbędzie się tam Lawendowy Piknik z Winem i Serem.

Więcej:

Motocyklowy Sabat pod Świętym Krzyżem

Już w piątek 28 czerwca w Parku Legend w Nowej Słupi rozpocznie się IX Steelowy Sabat Motocyklowy. To reaktywacja imprezy, jaka nie odbywała się przez trzy ostatnie lata, bo najpierw przeszkodziła pandemia, a potem budowa Parku Legend.

Szczegóły:

Nocne Zwiedzanie Alei Miniatur w Krajnie

Park Rozrywki Sabat Krajno zaprasza na Nocne Zwiedzanie Alei Miniatur. To wydarzenie będzie odbywało się cyklicznie, do końca września bieżącego roku. Najbliższe spotkanie odbędzie się już w sobotę 29 czerwca.

Więcej:

Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej 2024

Trwają przygotowania do Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej 2024. Przez kilka dni (28-30.06) nie zabraknie atrakcji dla mieszkańców i gości w różnym wieku. Kulminacją będzie koncert Kasi Kowalskiej, który odbędzie się w niedzielę 30 czerwca na Placu Staffa!

Program wydarzeń tutaj:

Jarmark Jagielloński i Turniej Rycerski w Sandomierzu

Na początku wakacji wiele atrakcji oferuje również królewskie miasto Sandomierz. 6 i 7 lipca odbędzie się tutaj Jarmark Jagielloński i Turniej Rycerski. Uczestnicy upamiętnią rocznicę zwycięstwa w Bitwie pod Orszą w 1514 roku. Spośród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej:

Dni Ponidzia 2024 w Pińczowie

Atrakcyjnie zapowiadają się tegoroczne Dni Ponidzia w Pińczowie. Obchody oraz imprezy potrwają 2 oraz 5-7 lipca. Będzie wiele atrakcji, w tym dużo koncertów. Wystąpią m.in. Lanberry, Bryska i Łobuzy.

Zobaczcie program wydarzeń: 

Euro 2024. Będą strefy kibica w Świętokrzyskiem

Przed nami piłkarskie Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech z udziałem reprezentacji Polski. Impreza potrwa od 14 czerwca do 14 lipca. W trakcie turnieju w całym kraju będą działały licencjonowane strefy kibica, także w województwie świętokrzyskim.

Więcej:

Wkrótce kolejne zapowiedzi i relacje z imprez w Kielcach i Świętokrzyskiem.

Świętokrzyskie. Duże zainteresowanie Targami Dom, Ogród i Ty w Kielcach

QUIZ. Z czego słyną miasta i gminy w Świętokrzyskiem? Wskazujemy atrakcje i ciekawostki, ty podajesz miejsce!

Pytanie 1 z 10
Żeliwny grzejnik jest symbolem...

Zobacz nasze relacje z imprez: