Park Legend w Nowej Słupi

i

Autor: Piotr Stańczak Park Legend w Nowej Słupi.

Zapowiedź

Motocyklowy sabat u stóp Świętego Krzyża. Na imprezę zaprasza Park Legend w Nowej Słupi

2024-06-28 14:10

Już w piątek 28 czerwca w Parku Legend w Nowej Słupi rozpocznie się IX Steelowy Sabat Motocyklowy. To reaktywacja imprezy, jaka nie odbywała się przez trzy ostatnie lata, bo najpierw przeszkodziła pandemia, a potem budowa Parku Legend.

Spis treści

  1. Wyjątkowy zlot motocyklowy w Nowej Słupi
  2. Powrót do korzeni punk rocka
  3. Parada motocykli w Górach Świętokrzyskich
  4. Trwają zapisy chętnych

Wyjątkowy zlot motocyklowy w Nowej Słupi

- Mamy dobrą wiadomość! Uczestnicy odjazdowego zlotu mechanicznych rumaków wracają do Nowej Słupi, a konkretnie do Parku Legend. Klub Steel Roses MC Kielce we współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Nowa Słupia oraz naszym Parkiem Legend serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów motocykli, mocnego brzmienia i wszystkich zainteresowanych na ten wyjątkowy zlot, który odbędzie się w dniach 28-30 czerwca - mówi zastępca dyrektora Parku Legend, Piotr Sepioło.

Powrót do korzeni punk rocka

W programie imprezy nie zabraknie legend polskiego punk rocka jak grupy Sedes czy The Bill. Organizatorzy tym koncertem, zapowiadają powrót do korzeni. Uczestnicy koncertów przypomną sobie lata 80. i 90., kiedy ten gatunek muzyki świętował tryumfy. W piątkowy i sobotni wieczór w amfiteatrze Parku Legend w Nowej Słupi pod Łysą Górą zabrzmi duża dawka ostrej muzyki.

- Oprócz wspomnianych zespołów wystąpią również: grupa 3po3, Rabarbar, The Selfmades, Like czy Czarny Ziutek z Killerami – grupa, która od piętnastu lat gra covery Kultu i zespołu Kazik Na Żywo, ale często w autorskich, nietuzinkowych aranżacjach! Ich koncerty podobały się samemu Kazikowi Staszewskiemu, a to jednak coś znaczy!- zapowiada Piotr Sepioło.

Parada motocykli w Górach Świętokrzyskich

W sobotę 29 czerwca, drugiego dnia zlotu, jego uczestnicy tradycyjnie wezmą udział w paradzie motocykli malowniczymi drogami Gór Świętokrzyskich, odbędą się konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa drogowego. Na terenach zewnętrznych Parku Legend powstaną stoiska z motocyklami oraz akcesoriami, a także stoiska z cateringiem. Uczestnicy zlotu będą mieli do dyspozycji pole namiotowe.

Trwają zapisy chętnych

- Lubimy gościć takie imprezy, bo to są świetne, barwne widowiska. Jednocześnie zapewniam, że park dla zwiedzających będzie otwarty w standardowych godzinach, zaś jeśli ktoś chce uczestniczyć w wieczornych koncertach i zlocie motocyklu, musi zapisać się u organizatorów imprezy, najlepiej w mediach społecznościowych. Wystarczy tylko wpisać na Faceboooku "IX Steelowy Sabat Motocyklowy" - dodaje dyrektor Parku Legend Małgorzata Wilk-Grzywna.

Świętokrzyskie. Mubi Dub It Tuning Festival 2024 w Targach Kielce

Zobacz w galerii zdjęć poniżej jak prezentuje się Park Legend w Nowej Słupi.