Motoryzacja

Nowe elektryczne Volvo na premierze w Galerii Korona w Kielcach. Zobacz wideo i galerię zdjęć

2024-05-19 21:45

W sobotę, 18 maja 2024 roku w Galerii Korona w Kielcach odbyła się oficjalna prezentacja nowego samochodu - Volvo EX90. Nie zabrakło atrakcji dla odwiedzających.

Volvo EX90 to pojazd elektryczny, który sam wykrywa zagrożenia na drodze, jest w stanie przejechać 600 kilometrów na jednym ładowaniu, a do tego zapewnia komfort jazdy dla 7 osób. Oprócz tego auta klienci odwiedzający Galerię Korona przy ulicy Warszawskiej mieli też okazję zobaczyć innym model "elektryka" - Volvo EX30.

Na wydarzenie to zaprosił PRO-MOT Autoryzowany Dealer Volvo. Prezentację uświetniła występ słynna artystka, grająca na skrzypcach elektrycznych - Kolina Violin. Do rozmowy o samochodach elektrycznych dołączyła znana prezenterka, dziennikarka i miłośniczka motoryzacji Anna Lucińska. Kandydatki do tytułu na Miss Województwa Świętokrzyskiego w koszulkach Volvo PRO-MOT rozdawały pyszności, gadżety dla dzieci, oraz formularze, które były biletami szansy na weekend z elektrycznym Volvo. 

Dziennikarz radiowy Michał Trzepałka spotkał się też z doradcami salonu PRO-MOT, aby porozmawiać o samochodach elektrycznych. Wydarzenie w Galerii Korona trwało kilka godzin i cieszyło się zainteresowaniem klientów.

Świętokrzyskie. Prezentacja nowego Volvo EX90 w Galerii Korona w Kielcach

QUIZ. Tablice rejestracyjne w Świętokrzyskiem. Sprawdź, czy znasz wszystkie

Pytanie 1 z 10
Z którego powiatu jest rejestracja TSZ?