Potrzebni pracownicy do produkcji Majonezu Kieleckiego! Mobilizacja w Społem przed Wielkanocą

i

Autor: Materiały prasowe Społem Kielce WSP Społem (na dużym zdjęciu siedziba firmy) przed Wielkanocą zwiększy produkcję Majonezu Kieleckiego.

Kulinaria

Potrzebni pracownicy do produkcji Majonezu Kieleckiego! Mobilizacja w Społem przed Wielkanocą

2024-03-13 7:59

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem Kielce poszukuje pracowników sezonowych do produkcji Majonezu Kieleckiego! Okres przed Wielkanocą to dla tej branży "rynkowe żniwa".

– WSP Społem stawia na tradycyjną recepturę i dobór najlepszej jakości składników, dlatego już kilka tygodni przed Świętami rozwijamy proces produkcyjny majonezów i sosów, zwłaszcza, że w okresie Wielkanocy widzimy wzrost zainteresowania naszymi wyrobami nawet o 200-300 procent. Nasza fabryka pracuje wtedy w trybie pięciu dni w tygodniu, ale również gotowa jest obsłużyć produkcję 24 godziny na dobę, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów - zdradza Adam Jamróz, prezes Zarządu Wytwórczej Spółdzielni Pracy Społem w Kielcach. 

Społem Kielce szuka pracowników

Miesiąc przed świętami zakład planuje uruchomić produkcję na trzy zmiany, aby zapewnić stały dostęp do swoich wyrobów w największych sieciach handlowych: dyskontach, supermarketach oraz sklepach małoformatowych. Do wielkanocnej produkcji Majonezu Kieleckiego zaangażowany będzie także personel z mniej obłożonych pracą działów. Społem zatrudni również pracowników sezonowych. 

Siedziba firmy mieści się przy ulicy Mielczarskiego 93-95 w Kielcach.

Majonez Kielecki na czterech kontynentach

Producent Majonezu Kieleckiego zapowiada, że mimo trudności na rynku i wysokich kosztów surowców, nie zakłada drastycznego wzrostu cen. Majonez szczególną popularnością cieszy się w okresach przedświątecznych, kiedy służy do przyrządzania różnych, smacznych potraw.

Społem działa nie tylko na rynku w Polsce. Dziś sam Majonez Kielecki dostępny jest w 18 krajach na czterech kontynentach, m.in. w USA, na Wyspach Brytyjskich, w Niemczech, Grecji, Rosji, Czech, Słowacji, Rumunii a nawet w Kazachstanie, Azerbejdżanie, Turkmenistanie czy w Australii.

Smakołyki Społem Kielce

Zakład w Kielcach oprócz słynnego majonezu, może pochwalić się niemniej znanymi produktami. Są to:

  • Snack - Przysmak Świętokrzyski
  • Musztarda Kielecka
  • Ketchup Extra Kielecki
  • Sos Kielecki
  • Ocet Kielecki

Czytaj również:

QUIZ. Z tego słyną Kielce! Znane marki, firmy i produkty. Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 8
Z czego w latach 1938-70 słynęła najbardziej kielecka fabryka SHL?