Rozpoznajesz te miejsca w Kielcach i Świętokrzyskiem? Odpowiedz, co znajduje się na zdjęciach

i

Autor: Piotr Stańczak

Quiz

Rozpoznajesz te miejsca w Kielcach i Świętokrzyskiem? Odpowiedz, co znajduje się na zdjęciach

2024-04-04 8:23

Wiele miejsc w Kielcach oraz województwie świętokrzyskim ma charakterystyczny wygląd. Widząc tło czy sąsiednie obiekty, będziesz w stanie wskazać, co pokazuje dane zdjęcie. Czy jednak na pewno? Warto sprawdzić, jak dobrze znasz Kielce i region. Polecamy quiz poniżej.

Niektórzy z nas przejeżdżają lub przechodzą obok tych miejsc codziennie, inne odwiedzają tylko w wolnym czasie, jako turyści, ale widoki są tak charakterystyczne, że nie sposób ich zapomnieć. Każde miasto, gmina w Świętokrzyskiem jest pod wieloma względami niepowtarzalne. Jedne miejsca są atrakcyjne do zwiedzania, inne typowo publiczne, gdzie niemal zawsze panuje duży ruch.

Rozpoznajesz te miejsca w Kielcach i regionie? Rozwiąż quiz

Polecamy quiz, który da odpowiedź, czy posiadamy tak zwany zmysł obserwacyjny. Na zdjęciach w poszczególnych pytaniach pokazujemy różne miejsca, obiekty, skwery, parki, ulice. Nie znajdziecie na nich natomiast żadnych napisów oraz szyldów, tabliczek informujących, które pozwoliłyby odgadnąć, jakie to miejsce. Warto więc, zanim udzielicie konkretnej odpowiedzi, zastanowić się i dokładnie przyjrzeć każdej fotografii. Być może dopatrzycie się czegoś, co powoli wam rozwiązać zagadkę.

Uwaga - quiz składa się z dziesięciu pytań. W każdym znajduje się zdjęcie miejsca oraz cztery możliwe odpowiedzi, ale tylko jedna jest prawidłowa!

Miłej zabawy, startujemy!

QUIZ. Rozpoznajesz te miejsca w Kielcach i Świętokrzyskiem? Odpowiedz, co znajduje się na zdjęciu

Pytanie 1 z 10
Fragment jakiej ulicy w Kielcach widzisz na tym zdjęciu?
Rozpoznajesz te miejsca w Kielcach i Świętokrzyskiem? (1)