Polecamy!

Tatry widziane z Ponidzia. Te zdjęcia kieleckiego fotografa zapierają dech w piersiach! Zobacz galerię

2023-03-30 16:13

Piotr Michalec, kielecki fotograf, który prowadzi stronę internetową i profil na Facebooku Kadry na luzie uwiecznia na swych zdjęciach piękne świętokrzyskie krajobrazy. Na wielu z nich znajdziemy także panoramę Tatr!

Piotr Michalec ma 48 lat, urodził się w Kielcach. Z zawodu dziennikarz, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Artysta specjalizujący się w fotografii krajobrazu. W roku 2020 Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła go "Turystycznym Dziennikarzem Roku" za cykl zdjęć z Ponidzia. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kategorii fotografii.

Jego prace wygrywały ogólnopolskie oraz regionalne konkursy fotograficzne. Fotografie prezentowane były na indywidualnych i zbiorowych wernisażach w Europie i Polsce. Prowadzi popularny w mediach społecznościowych (na Facebooku oraz Instagramie) fanpage „Kadry na luzie”. Jego pasją jest fotografia świętokrzyskiego krajobrazu, a najbliższy jest mu pejzaż Ponidzia i Gór Świętokrzyskich.

Powyżej możecie zobaczyć galerię zdjęć z widokami na Tatry, które Michalec wykonał z Ponidzie, konkretnie z miejscowości Swoszowice i Cieszkowy w gminie Czarnocin w powiecie kazimierskim.

Fotografowanie Tatr z różnych miejsc województwa świętokrzyskie to popularne zajęcie wielu pasjonatów z naszego regionu. Górskie szczyty uwiecznia także pochodzący z powiatu kieleckiego Natan Bugajski. Jego galerie możecie zobaczyć tutaj: Widok na Wysokie Tatry ze Świętokrzyskiego! Fotograf z powiatu kieleckiego prowadzi dalekie obserwacje. Zobacz piękne zdjęcia

Świętokrzyskie. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach