Galeria zdjęć

W ZOO Leśne Zacisze koło Kielc powstał teledysk! Wystąpił zespół Szalone Małpki

2024-05-29 8:12

ZOO Leśne Zacisze w Lisowie w gminie Morawica było ostatnio planem teledysku dziecięcego zespołu Szalone Małpki. Wkrótce będzie można obejrzeć go w telewizji!

Dziecięcy zespół Szalone Małpki nagrywał w Lisowie teledysk do piosenki pod tytułem "Zwierzaki". Jego premiera nastąpi już w środę 29 maja w telewizji 4FUN KIDS. Początek o godzinie 13.00. Klip będzie można obejrzeć również na kanale YouTube Szalonych Małpek. To zespół, który wykonuje muzykę w stylach dance, disco oraz pop.

- Bardzo dziękujemy właścicielom Oli i Pawłowi za udostępnienie tak wspaniałego miejsca i świetną współpracę, a także rodzicom i opiekunom, którzy dotarli do nas ze swoimi rewelacyjnymi małymi aktorami oraz naszym dorosłym statystom, którzy wcielili się w postacie zwierzaków. Było cudownie - napisała Szalone Małpki na swojej stronie na Facebooku.

Leśne Zacisze w gminie Morawica to jedyny ogród zoologiczny w województwie świętokrzyskim. Mieści się przy ulicy Wygwizdów 6 w Lisowie. Cieszy się popularnością nie tylko wśród mieszkańców regionu. Obecnie można zobaczyć tam ponad 120 gatunków zwierząt z sześciu kontynentów! Pierwsze w 2002 roku pojawiły się konie, kozy, kurki liliputki. Właściciele sukcesywnie każdego roku powiększali zwierzyniec.

Można go zwiedzać także w długi, majowo-czerwcowy weekend. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 607-627-271.

Świętokrzyskie. Piękne widoki na Kielce z góry Karczówki i wieży klasztornej