W środę 4 stycznia, przed godziną 9 rano w Siesławicach (powiat buski), doszło do wypadku samochodowego. Brały w nim udział trzy pojazdy. Przyczyną mogły być zmienne warunki pogodowe.
Pojazdami podróżowały cztery osoby. Dostęp do trzech osób był utrudniony i konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Wszyscy zostali zabrani do szpitala.
Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia teraz buska policja.
4
Groźny wypadek na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala