Wypadek śmiertelny pod Skarżyskiem

i

Autor: Mł. asp. Konrad Winiarski/Straż Pożarna Tym samochodem podróżowała kobieta, która zginęła w wypadku w Lipowum Polu Plebańskim.

Wypadek śmiertelny koło Skarżyska. Dachował samochód, jedna osoba nie żyje!

2023-03-15 13:34

Do wypadku śmiertelnego doszło w środę 15 marca tuż po godzinie 12 w Lipowym Polu Plebańskim w gminie Skarżysko Kościelne (powiat skarżyski).

Zdarzenie miało miejsce około 12.15. Jak informował aspirant Rafał Maciejczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej, samochodem osobowym podróżowała kobieta. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon. Nikt inny nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Szczegółowe okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

- Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 52-letnia mieszkanka powiatu szydłowieckiego (województwo mazowieckie - przyp. PSta) jadąc pojazdem osobowym marki Renault, na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w betonowy przepust. Niestety, zginęła na miejscu - informował podkomisarz Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej. 

Wypadek śmiertelny pod Skarżyskiem (2)

i

Autor: Mł. asp. Konrad Winiarski/Straż Pożarna Na miejscu zdarzenia pracowały skarżyskie służby. Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.
Świętokrzyskie. Strażak Artur Płatek ze Skarżyska uratował kobietę w czasie pożaru