Ekipa programu "Farma" świętowała urodziny Wioli Jończyk z powiatu kieleckiego. To była kapitalna zabawa!

Ekipa drugiej edycji farmy od czasu programu zawiązała duże przyjaźni. Uczestniczki oraz uczestnicy spotkali się po raz kolejny, tym razem aby świętować imieniny Farmerki Wiolety Jończyk z podkieleckiej gminy Daleszyce.

Impreza odbyła się w Daleszycach, rodzinnych stronach Wioli. Bawili się między innymi: zwycięzca drugiej edycji farmy Tomasz Wędzony, finalistka Urszula Karpała, była też Natalia Drogowska, czyli tak zwana "Ruda", która rywalizowała w programie z Wiolą Jończyk! Ekipa ta stworzyła nieziemski klimat w stylu Halloween. Oryginalne stroje, przebrania i makijaże robiły wrażenie!

Huczne imieniny Wioli z "Farmy"!

Wiola Jończyk jest instruktorką fitness, biegaczką, morsuje i do aktywnego, sportowego stylu życia zachęca także innych mieszkańców Daleszyc czy też powiatu kieleckiego. Organizuje różne imprezy oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne. Kilka miesięcy temu rywalizowała we wspomnianym programie "Farma". Mimo, że odpadła po rywalizacji z "Rudą", zyskała sympatię pozostałych uczestników oraz widzów. - Wiola pasowała do "Farmy". Mi się to podobało, że jest taka sportowa, ma zacięcie do walki, aż człowiek chciałby iść z nią pobiegać - mówiła wówczas Marcelina Zawadzka, jedna z prowadzących program.

Wiola Jończyk wystąpiła także w teledysku do piosenki "Do rana", którą nagrał Sebson, popularny muzyk disco polo.

Czytaj również:

Świętokrzyskie. PGS Rock Festival na Kadzielni w Kielcach